دستگیری خواهران سارق در بیمارستان
۸۷۹۲۰۰
۰۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
۵۵۶۹ 
فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری ۲خواهر سارق که در ساعت ملاقات با حضور در بخش زنان بیمارستان قلب شهید رجایی تهران از همراهان بیمار سرقت می کردند خبر داد.

خبرگزاری مهر: فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری ۲خواهر سارق که در ساعت ملاقات با حضور در بخش زنان بیمارستان قلب شهید رجایی تهران از همراهان بیمار سرقت می کردند خبر داد.

 سرهنگ رضا جنتی در تشریح این خبر، بیان داشت: اخیراً تعدادی از همراهان بیمار با مراجعه به دفتر انتظامات بیمارستان شهید رجایی در خصوص سرقت اموالشان در ساعت ملاقات در بیمارستان شکایت داشتند.

وی با بیان اینکه سرقت‌ها در بخش زنان اتفاق افتاده بود، ظن مأموران مبنی بر اینکه سارق یا سارقان زن هستند، قوت گرفت، ادامه داد: در تحقیقات میدانی چهره ۲ جیب بر زن حرفه ای که به تازگی از زندان آزاد شده اند، مورد شناسایی قرار گرفت و تصویر از متهمان در اختیار مأموران انتظامی بیمارستان شهید رجایی قرار داده شد.

وی گفت: مأموران بیمارستان ضمن کنترل تردد افراد عبوری به بیمارستان هر ۲ سارق را در حیاط بیمارستان مورد شناسایی قرار دادند و موفق شدند هر ۲ سارق را دستگیر و به دفتر پلیس منتقل کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: هر ۲ سارق به جرم ارتکابی اعتراف و در بازرسی از کیف همراهشان مبلغ ۲ میلیون تومان وجه نقد کشف شد.

سرهنگ جنتی افزود: متهمان برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ۱۴۵ منتقل شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1398/04/06
دست دو گرگ سارق را توی بیمارستان ازمچ
قطع کنید رمال های عجوزه خدا ورتون داره
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1398/04/06
واقعا آدم به کی اعتماد کنه این از بیمارستان که آدمهای گرفتار چه مریض، وچه همراه در آنجا هستن ؛واقعا اینا دیگه کی هستن!! و کجاتربیت وبزگ شدن این بی وجدانها !!
Iraq
21:35 - 1398/04/06
اعدام کنید اینهارو ...کسی که تو این شرایط مریض داره و درگیره بدبختی های این زندگیه ....خیلی نامردیه ازش دزدی کنن
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1398/04/06
خدایاخیلی سخته بچه چهارماهه ونیم قدرت تنهاشدنوحتی برای چندثانیه نداره چراتنهاش گذاشتن خدابرهیچ بنده ایی نیاره ماهم داغ عزیز دیدیم خیلی سخته مادرم ازغم خواهرم روانی شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج