بهرام رادان و میترا حجار در آتش بس جدید
۸۸۰۱۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۲:۰۴
۹۷۳۹ 
در حالی که پیش از این احتمال این داده شده بود که با انتشار یک بمب خبری که در میانه بهمن منتشر می شود حضور مجدد محمدرضا گلزار و مهناز افشار در قسمت دوم «آتش بس» اعلام می شود اما در آخرین روز از دی ماه اعلام شد که این دو بازیگر نقشهای اصلی این فیلم را بازی نخواهند کرد!
بانی فیلم: در حالی که پیش از این احتمال این داده شده بود که با انتشار یک بمب خبری که در میانه بهمن منتشر می شود حضور مجدد محمدرضا گلزار و مهناز افشار در قسمت دوم «آتش بس» اعلام می شود اما در آخرین روز از دی ماه اعلام شد که این دو بازیگر نقشهای اصلی این فیلم را بازی نخواهند کرد!

گویا گلزار با محمد نیک بین تهیه کننده فیلم بر سر مسائل مالی به توافق نرسیده و همین مساله باعث شده حضور افشار هم لغو شود. به جای این دو نفر بهرام رادان و میترا حجار نقشهای اصلی فیلم را ایفا خواهند کرد.

داستان «آتش بس2» باز هم درباره زوجی است که مشکلات فیمابین آنها مسیری را پیش رویشان قرار می دهد که به یک روانپزشک مراجعه کنند. محمود کلاری فیلمبرداری کار را انجام خواهد داد و اسحاق خانزادی صدابرداری کار را انجام می دهد. محمدصادق آذین هم مدیر تولید این کار بوده و کار از میانه های بهمن ماه در تهران کلید می خورد.

بهرام رادان و میترا حجار برای اولین بار است که در یک فیلم در برابر هم قرار می گیرند و جالب اینکه هر دوی اینها در سالهای اخیر از جایگاه استثنایی که در دهه قبل داشتند دور شده اند. رادان بعد از «سنتوری» هیچ گاه نتوانست یک نقش یک خوب پیدا کند و میترا حجار هم که زمانی تا همکاری با بهرام بیضایی هم پیش رفته بود در سالهای اخیر چنان که باید نقش درخوری پیدا نکرده است.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:08 - 1392/11/02
میترا حجار؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه خواهشا...
-
10:59 - 1392/11/02
نه تو رو خدا راجع به بهرام رادان اینجوری حرف نزن رادان جواهری در سینماست.دوست داشتنی ومثبت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج