فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸
۸۸۰۲۶۴
۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۲
۵۱۶۶ 
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

فال روزانه دوشنبه 10 تیر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 10 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، محترم، با وقار، بلندپرواز و بسیار باهوش هستید. شما شخصیت منحصر بفردی دارید که دیگران را به سادگی به سوی شما جذب می کند و می توانید خیلی راحت برای خودتان دوستان زیادی پیدا کنید. شما همیشه به خاطر صداقت و تعهدی که دارید مورد تحسین و توجه دیگران قرار می گیرید با این همه گاهی رفتارهای سلطه جویانه و بیش از حد جاه طلبانه از خودتان نشان می دهید. امسال اگر کارهایتان را با همکاری با افراد خلاق و خوش ذوق انجام دهید پیشرفت زیادی خواهید داشت و منافع مالی زیادی نیز به دست خواهید آورد. عملکرد امسال شما در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و به همین دلیل هم مقامات مافوق خود را با نمایش توانایی هایی که در انجام کارهای مختلف دارید و سخت کوشی خود به راحتی تحت تأثیر قرار خواهید داد. در نتیجه ی دیده شدن عملکرد خوبتان ترفیع رتبه و افزایش حقوقتان حتمی خواهد بود، اما در کنار آن مسئولیت های بیشتری نیز به عهده تان گذاشته خواهند شد و مجبور به تحمل فشار کاری بیشتری خواهید شد. امسال انجام معاملات ملکی، ساخت و ساز و یا بازسازی منزلتان به احتمال زیاد در برنامه های سالیانه تان قرار خواهد داشت. چه مجرد باشید و چه متأهل، ممکن است روابطتان با سایر اعضای خانواده تان در ابتدای سال به خوبی سال قبل نباشد و با مشکلاتی مواجه باشید. اگر می خواهید این روند ادامه پیدا نکند باید هر چه سریعتر به دنبال راه حلی باشید و حتی اگر لازم است از یک مشاور حرفه ای کمک بگیرید. خیلی از متولدین امروز امسال به یک سفر خارج از کشور خواهند رفت. بهترین ماه های سال تیر، شهریور، اسفند و فروردین خواهند بود.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز شما گیج و سردرگم شده اید و نمی توانید به راحتی یک کار را انجام دهید و آن را تا آخر پیش ببرید، حتی متمرکز کردن افکارتان نیز برای شما کار دشواری خواهد بود و فکرتان همچون سنجابی بازیگوش که از این شاخه به آن شاخه می پرد مدام در حال حرکت خواهد بود و نمی توانید آن را یک جا بند کنید. هیچ اشکالی ندارد! شرایط فعلی شاید از برخی جنبه ها چندان خوشایند نباشد، اما به شما این اجازه را خواهد داد که به مسائل از زوایای مختلف نگاه کنید و تمام جنبه های آنها را بسنجید. امروز و با شرایط موجود قدرت درک و آگاهی شما نسبت به اطرافیانتان خیلی بیشتر است، از این فرصت استفاده کنید و خودتان را جای بقیه بگذارید و به مسائل از زاویه ی دید آنها نگاه کنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز داشتن نظم و ترتیب و طبق برنامه پیش بردن کارهایتان برای شما کاری دشوار و حتی غیرممکن خواهد بود. تلاش شما برای نظم دادن به اوضاع مانند این است که بخواهید اتاقی پر از پر پرندگان که پنکه ای هم در آن روشن است را مرتب کنید! شاید بهتر باشد به جای این تلاش بیهوده و مبارزه با بادی که دارد می وزد دست از تلاش برای منظم کردن اوضاع برداشته و به همین بی نظمی فعلی رضایت بدهید. امروز باید سعی کنید کمی بیشتر روی شخصیت خود کار کنید و به تغییرات خیلی جزئی که لازم است در خودتان ایجاد کنید بپردازید. ارتباط با دیگران به شما این فرصت را خواهد داد تا ببینید به چه تغییراتی نیاز دارید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

نقش های گسترده ای که برای امروز و چند روز آینده تان داشته اید دارند با حداکثر سرعت و به خوبی پی می روند، اما ممکن است گاهی تردیدهایی نسبت به خودتان و توانایی هایتان احساس کنید که هیچ تأثیری روی روند کارها نخواهند داشت جز اینکه پیشرفتتان را کند کنند. اگر می خواهید موفق باشید باید تمام گزینه های پیش رویتان را با دقت مورد بررسی قرار داده و سپس آنچه را که هم مغز و هم قلبتان به شما می گویند را انجام دهید و نگران هیچ چیزی هم نباشید. طبیعتا وقت گذراندن با دوستان و اعضای خانواده می تواند به شما روحیه تازه ای ببخشد، ولی امروز تنش ها و بحث هایی که به وجود می آیند می توانند کمی برایتان آزار دهنده باشند.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز شما احساس آرامش بیشتری می کند و کنترل احساساتتان برایتان نسبت به دیروز و روزهای قبل از آن خیلی راحت تر خواهد بود. به نظر می رسد که شما دارید با انرژی فوق العاده مثبتی که اطرافتان را فرا گرفته است یکی می شوید و همین تبدیل به کلید موفقیت شما شده است. تنها چیزی که باید مد نظر داشته باشید این که دچار حس تردید و بلاتکلیفی نشوید. اگر قرار است در ارتباط با موضوع مهمی تصمیم گیری کنید اما از اینکه چه راهی را باید در پیش بگیرید مطمئن نیستید بهتر است عجله نکنید و در صورت امکان حداقل چند روزی دست نگه دارید. مسائل مهم ارزش این را دارند که برایشان کمی صبر کنیم.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز شما دوست دارید زندگی خودتان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. در مورد سبک زندگیتان، شغلتان و حتی رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود فکر خواهید کرد. چیزی که در حال حاضر ناگهان برایتان اهمیت پیدا کرده وضعیت سلامتیتان است و دلتان می خواهد در رژیم غذایی، برنامه ورزشی و سایر عادات خود بیشترین تغییرات را بدهید تا به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. اگر می خواهید از همین امروز ورزش کردن را شروع کنید حتما از ورزش های سبکی که برایتان لذت بخش هم هستند آغاز کنید. اگر مجرد و به دنبال عشق هستید ابتدا درب های قدیمی را برای همیشه پشت سرتان ببندید تا بتوانید در اواخر این ماه فرصت های جدیدی که برایتان پیش می آیند را به دقت بررسی کنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

چند هفته آینده برای شما سرشار از تغییرات در زندگی شخصیتان خواهند بود. روابطتان به طور قابل ملاحظه ای متحول خواهند شد. شما روابط خیلی خوبی با دوستانتان دارید، اما باید کمی بیشتر به رفتار خودتان دقت کنید، زیرا گاهی با شخصیت قوی و محکمی که دارید این اجازه را به دیگران نمی دهید که افکار و احساسات خود را بیان کنند. سعی کنید در رفتار خود احتیاط بیشتری نشان دهید، شما نمی توانید همیشه و به همه بگویید که چکار بکنند و چکار نکنند و یا افکار خودتان را به آنها تحمیل کنید. اگر در مورد حقیقی یا دروغین بودن عشقتان شک دارید امشب می تواند فرصت خوبی باشد برای این که با عشقتان به گفتگو بنشینید و سنگ هایتان را با هم وا بکنید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

بعضی از مردم به طور ذاتی خجالتی هستند و تقریبا حتی به خاطر این که نفس می کشند و زنده هستند هم احساس شرم می کنند. آنها سعی می کنند تا جای ممکن خودشان را از دید دیگران مخفی کرده و در مرکز توجه قرار نگیرند. شما شاید با خودتان فکر کنید که جزء این دسته هستید، اما سخت در اشتباهید؛ تنها مشکل شما این است که به تأیید نیاز دارید. شما ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی در وجود خود دارید که باید به آنها اجازه بروز بدهید، خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید قوه تخیل خودتان را به کار بیندازید و کمی به خصوصیات عشق رویاهایتان فکر کنید، سپس کمی منتظر بمانید و ببینید چه می شود!

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

شما استاد اغوا کردن دیگران هستید و خیلی سریع دیگران را به خود جذب می کنید و این اواخر این توانایی ذاتی در شما حتی بیشتر از همیشه بوده است و خیلی ها را به سوی خودتان کشانده اید. به نظر می رسد که هیچ کس نمی تواند در برابر افسون شما مقاومت کند، اما امروز باید کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید و ببینید از میان آنهایی که مجذوب شما شده اند کدام یک مورد علاقه شماست و تکلیف خودتان و بقیه را روشن کنید. شاید شما از هواداران زندگی لوکس و اشرافی باشید، اما حداقل در شرایط موجود به شما توصیه می شود که حواستان به جیبتان باشد و زیاد ولخرجی نکنید، هر کسی باید پایش را به اندازه گلیمش دراز کند.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

شما امروز کمی احساس گیجی و سردرگمی می کنید. این طور به نظر می رسد که هیچ چیزی به صورتی که شما انتظارش را داشته اید پیش نمی رود. شما ناگهان بر سر یک چند راهی قرار گرفته اید و نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید. تمام گزینه های پیش رویتان خوب و منطقی به نظر می رسند و از این می ترسید که با انتخاب یکی از این مسیرها چیزهای خیلی خوبی را که در مسیرهای دیگر ممکن است در انتظارتان باشند را از دست بدهید. به خودتان اعتماد کنید و تجربه هایی را که از انتخاب های قبلی خود یاد گرفته اید به کار ببندید. بهر حال، همه ی ما گاهی مجبور هستیم از بعضی چیزهای خوب به خاطر به دست آوردن چیزهای بهتر بگذریم!

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز دشواری تصمیم گیری در مورد یک موضوع خیلی مهم برای شما مانند تحمل شکنجه ای سنگین خواهد بود، اما خیالتان راحت باشد، همین که موفق شوید خودتان را جمع و جور کرده و تصمیم نهایی تان را بگیرید حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد شد و تمام این شکنجه ها را فراموش خواهید کرد. پیشنهادی که برای شما داریم این است که امروز از هیچ کسی تقاضای مشورت و نصیحت نکنید! خود شما به اندازه ی کافی دچار تردید هستید و نظرهای ضد و نقیض دیگران تردید شما را بیشتر هم خواهند کرد. تنها کسی که در حال حاضر می تواند برای شما بهترین تصمیم ممکن را بگیرد خودتان هستید، پس تمام جسارت خود را به کار بگیرید.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز شما احساس تردید و بلاتکلیفی می کنید و خودتان هم از دلیل این احساسی که دارید مطمئن نیستید. درست وقتی که فکر می کنید تمام جوانب را در نظر گرفته اید ناگهان جنبه ی دیگری از آنچه سعی دارید در موردش تصیم گیری کنید برایتان آشکار می شود و تصمیم گیری را برایتان سخت تر می کند. این که برای خودتان یک مسیر مشخص را انتخاب کرده و بر اساس همان پیش بروید امروز کار بسیار دشواری خواهد بود، اما این را به یاد داشته باشید که هر چند باید یک مسیر واحد را برای خودتان انتخاب کنید، اما می توانید گاهی برای بالا بردن سرعت و راحت تر کردن کار خودتان در این مسیر از راه های میانبر استفاده کنید!

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

امروز حواستان به دور و برتان باشد زیرا یک نفر در اطرافتان هست که به توجه ویژه ی شما نیاز دارد. خوشبختانه در حال حاضر شما با احساسات خود رابطه ی خیلی بهتری دارید و به همین دلیل هم خیلی راحت تر و بهتر احساسات دیگران را هم درک می کنید و می توانید توجه مورد نیازشان را به آنها بدهید. شما این فرصت را هم خواهید داشت که تغییرات پایانی را در کارهایی که این اواخر مشغول به انجام آنها بوده اید بدهید و بهترین عملکردی که از دستتان بر می آید را از خود نشان بدهید. با به پایان رساندن کارهایتان به خاطر نظم و دقتی که در انجام آنها دارید حتی وقت آزاد برای استراحت و معاشرت با دوستانتان را هم خواهید داشت.

فال روزانه ۱۰/ ۰۴/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج