روز سرنوشت ساز برای گریزمان و بارسا
۸۸۰۴۶۸
۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
۵۵۱۳ 
امروز اول جولای، رسما رقم فسخ قرارداد گریزمان با اتلتیکو از 200 میلیون یورو به 120 میلیون یورو کاهش یافت.

ورزش سه به نقل از اسپورت: یک سال پیش در چنین روزهایی آنتوان گریزمان با اتلتیکو تمدید قرارداد کرده بود و درگیر جام جهانی با تیم ملی فرانسه بود. او با رد پیشنهاد بارسا قراردادش را تمدید کرد و بند فسخش نیز به 200 میلیون یورو افزایش یافت اما این افزایش تنها تا امروز اعتبار داشت و حالا هر تیمی می تواند با 120 میلیون یورو، این ستاره فرانسوی را به خدمت بگیرد.

از سه ماه پیش مشخص بود که گریزمان قصد ماندن در اتلتیکو را ندارد و چند هفته پیش نیز رسما این موضوع را به هواداران اطلاع داد. کمی بعد نایب رئیس اتلتیکو فاش ساخت که او از زمستان با بارسا به توافق رسیده اما خیلی زود باشگاه کاتالان این خبر را تکذیب کرد.

در چند روز گذشته نشریات فرانسوی خبر از توافق گریزمان با بارسا برای قراردادی 5 ساله با دستمزد سالانه 17میلیون یورو داده اند که 7 میلیون یورو کمتر از دستمزد فعلی او در اتلتیکو است.

امروز و با کاهش بند فسخ، می تواند روز سرنوشت سازی برای گریزمان و بارسا باشد و مذاکرات دو باشگاه وارد فاز جدی تری خواهد شد. اگر اتفاق غیرمتربقبه ای رخ ندهد، تا یکی دو روز آینده باید منتظر رسمی شدن انتقال گریزمان به بارسا باشیم. انتقالی که هرچند از سوی هواداران بارسا مورد استقبال قرار نگرفته اما با درخشش احتمالی ستاره فرانسوی، او می تواند نظرات نسبت به خود را تغییر دهد.

روز سرنوشت ساز برای گریزمان و بارسا

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج