دنیل کریگ از بند مصدومیت رها شد!
۸۸۱۰۳۴
۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۰
۵۱۶۸
دنیل کریگ (Daniel Craig) بازیگر ۵۱ ساله‌ی مامور ۰۰۷،برای فیلم جدید جیمز باند (James Bond) بازگشته است. البته فیلم‌برداری بعد از درمان آسیبی که به مچ پای دنیل وارد شده است، آغاز می‌گردد.

سینما فارس: دنیل کریگ (Daniel Craig) بازیگر ۵۱ ساله‌ی مامور ۰۰۷،برای فیلم جدید جیمز باند (James Bond) بازگشته است. البته فیلم‌برداری بعد از درمان آسیبی که به مچ پای دنیل وارد شده است، آغاز می‌گردد. برای آگاهی از جزئیات خبر در ادامه با سینمافارس همراه باشید.

کریگ یک عمل جراحی را بعد از زمین خوردنش در صحنه‌ی فیلمبرداری در جاماییکا، در ماه مه تجربه کرد. تولید این فیلم در طول مدت زمان بهبود دو هفته‌ای کریگ آغاز شده است و قرار است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. اکانت رسمی جیمز باند در توییتر عکس‌ها و فیلم‌هایی را که مربوط به مکان فیلم‌برداری فیلم است، منتشر کرده است. این عکس‌ها کریگ را همراه اعضای Household Cavalry و مدل ماشینش یعنی Aston Martin V8 Volante شامل می‌شوند، که دقیقا همان مدل ماشین تیموتی دالتون (Timothy Dalton) سال ۱۹۸۷ و در فیلم The Living Daylights است.

دنیل کریگ از بند مصدومیت رها شد!

فیلم جدید اخیرا با نام Bond 25 شناخته شده است، تا نامی رسمی برای آن اعلام گردد. این فیلم روز یکشنبه در شهر وست مینستر لندن فیلم‌برداری شد. کریگ در یک کت و شلوار خاکستری، که مشغول راندن یک استون مارتین V8 Volante که آخرین بار تیموتی دالتون در فیلم The Living Daylights سوار آن شده بود، دیده شد.

فیلم جدید جیمز باند، زندگی آرام و بازنشستگی کریگ را به تصویر می‌کشد، تا زمانی که نماینده‌ی آژانس ایالات متحده آمریکا، فلیکس لیتر آن را بر هم می‌زند. او تقاضای کمک برای نجات یک دانشمند ربوده شده را دارد. رامی ملک (Rami Malek) نقششخصیت ضد قهرمان را در فیلم بازی می‌کند.

شایان ذکر است این فیلم پنجمین فیلمی است که کریگ نقش جیمز باند را در آن بازی می‌کند و آخرین باری است که او در این فرانچایز ظاهر می‌شود.

منبع: Deadline

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج