عربستان: امنیت خلیج فارس، تامین می‌شود
۸۸۱۵۷۲
۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
۹۶۱۸
وزیر مشاور عربستان در امور خارجه تاکید کرد، در حال حاضر با پیشنهاد آمریکا رایزنی‌های بین‌المللی درباره برخی اقدامات نظامی و اقتصادی که باید برای تامین امنیت حمل و نقل دریایی در خلیج فارس اتخاذ شوند، در دست انجام هستند.

ایسنا: به گزارش سایت النشره، عادل الجبیر، وزیر مشاور عربستان در امور خارجه اظهار کرد: آمریکا در پی تنش‌ها با ایران و حوادثی که به تازگی علیه برخی کشتی‌های تجاری در خلیج عمان و خلیج فارس رخ دادند، اکنون در راس کشورهایی از جمله ژاپن قرار دارد که موضعگیری‌های مشابهی نسبت به گزینه‌های احتمالی برای حفاظت از آزادی حمل و نقل دریایی در دریای عمان و خلیج فارس دارند.

الجبیر از اقدامات نظامی برای امنیت خلیج فارس خبر داد

الجبیر با اشاره به اینکه اقدامات نظامی و اقتصادی هر دو در حال بررسی هستند، گفت: کارشناسان این کشورها در حال بررسی این گزینه‌ها هستند و نمی‌توان توضیحات بیشتری درباره آنها ارائه کرد.

وزیر مشاور عربستان در امور خارجه افزود: رایزنی‌ها در جریان هستند و نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم اما مساله اصلی آن است که هر کشوری باید در این امر به شکلی مشارکت داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1398/04/13
عادل نفتکشو بفرست بیاد ایران برای مافیلم بازی نکن !؟
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1398/04/13
عادل الجبیر اصلا کت و شلوار بهش نمیاد
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/04/13
توکمربند تو سفت کن مواظب باش
امنیت درست کردن درحدواندازه عربستان نیست
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/04/13
درمنطقه ی مایه مرد حدودچهل ساله بود سراین فردبه هردلیل ریزش موپیداکرده بودبطوریکه جلوووسط سرش اصلامونداشت یک نفرآدرس یک دکتر متخصص مودرشهری رابه اومی دهدطرف فوراروانه شهرمیشه وباپیداکردن مطب وقتی نوبتش شدبه محض ورودبه اتاق پزشک یه مرتبطه چشمش به پزشک می خوره وشوکه میشه وشروع به خندیدن می کنه دکترناراحت میشه وباعصبانیت میگه آقاچرا می خندی میگه دکترمن برای کاری آمدم وقتی نگاه به سرت کردم دیدم ازمن کچلتری اگردکترواردی بودی اول برای خودت مومی کاشتی!مصداق مثل ,کچل اگرطبیب بودی دردخوددواکردی.حالا اول امنیت خودتان راتامین کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج