اولین مطالبه رسمی از معاون تازه نظارت سینما
۸۸۲۴۸۸
۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
۴۳۳۷ 
محمدرضا شفاه تهیه‌کننده «دیدن این فیلم جرم است!» در نامه‌ای خطاب به محمدمهدی طباطبایی‌نژاد به عنوان معاون جدید ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی خواستار اعلام موضع شفاف او درباره این فیلم شد.

خبرآنلاین: همزمان با برگزاری معارفه محمدمهدی طباطبایی‌نژاد به‌عنوان معاون جدید ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، محمدرضا شفاه تهیه‌کننده این فیلم سینمایی به کارگردانی رضا زهتابچیان در نامه‌ای سرگشاده به وی، خواستار شفافیت موضع سازمان سینمایی درباره اکران این فیلم شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای طباطبایی‌نژاد

معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی

باسلام

ضمن آرزوی توفیق برای جنابعالی، همانطور که مطلع هستید در دوره پیش از شما با وعده صدور پروانه نمایش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است!» مشروط به انصراف از اکران نوروزی، این فیلم برخلاف میل ما از اکران کنار گذاشته شد.

تا امروز همواره تلاش شد تا به دور از حواشی، شرایط برای کسب مجوز در فضایی منطقی فراهم آید. اما علی‌رغم گذشت ۴ماه از آن وعده و با وجود پیگیری‌های متعدد، پاسخ روشنی به تقاضای اکران داده نمی‌شود و مرتباً صدور مجوز به اجازه افرادی موکول می‌شود که اساساً نقش قانونی‌ای در مسیر پروانه نمایش فیلم‌ها ندارند.

معاون پیشین که با آن وعده رفت؛ امروز از شما به عنوان معاون جدید خواستاریم در زمانی که سازمان سینمایی شعار شفافیت سر می‌دهد، موضع رسمی و شفاف خود را نسبت به اکران این فیلم به مردم و رسانه‌ها اعلام کنید. امید که دیدن این فیلم جرم نشود…»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج