تولید سریال «مرضیه» برای محرم
۸۸۲۸۲۱
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
۲۵۹۷ 
محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما صبح امروز ۱۷ تیر با حضور در برنامه «سلام صبح بخیر» درباره ویژه برنامه های تابستانی شبکه توضیحاتی را ارایه داد.

خبرگزاری صبا: محمدرضا جعفری جلوه صبح امروز ۱۷ تیرماه مهمان حسین کلهر در برنامه صبحگاهی شبکه سه بود و از ویژه برنامه های تابستانی شبکه دو سخن گفت.

جعفری جلوه شبکه دو را شبکه زندگی، خانواده محور و برای همه اقشار جامعه دانست و گفت: در طرح تابستانی معاونت سیما، تقسیم کاری برای شبکه ها صورت گرفته و هر شبکه موضوعات اصلی و مکملی دارد. حفظ ادب و زبان فارسی، صله ارحام، گردشگری، سیر و سفر و مهارت های آن، ورزش و برخی موضوعات دیگر برای ما در شبکه دو مهم است.

مدیر شبکه دو درباره سریال های جدید این شبکه توضیح داد: چند سریال در حال آماده شدن است که احتمالا «سلام آقای مدیر» را به زودی تقدیم مخاطبان می کنیم. یکی از موضوعات محوری در این ایام بحث مهارت آموزی و تجربه های نوجوانان است و فضای این سریال هم در مدرسه می گذرد. سریال «مرضیه» برای محرم تولید می شود و امیدواریم نسبت به آن ایام کار مقبولی باشد.

جعفری جلوه با اشاره به تولید سریال «بچه مهندس ۳» و پخش سریال «از سرنوشت» در مهر ماه، درباره یکی از آثار شبکه دو که به تازگی در زمینه تعداد نامزدی در جشن حافظ رکورد زده است، یادآور شد: سه گانه آثار آقای حامد عنقا یکی از کارهایی است که ان شاءالله توفیق پیدا کنیم و بتوانیم در ادامه کار «پدر» آن را بسازیم. ابتدا این کار تحت عنوان فصل دوم «پدر» مطرح شد اما اکنون لزوما فصل دوم آن سریال نیست و سه گانه ای است که از «تنهایی لیلا» آغاز شد و با «پدر» ادامه پیدا کرد و امیدوارم فصل سوم آن هم بتواند توفیقی را که «پدر» رقم زد برای شبکه دو سیما تکرار کند و کاری باشد که مردم از آن بهره ببرند.

وی درباره کار جدید عموهای فیتیله ای خبر داد: سریال «دوقلوها» کار خوبی است که اگر توفیق پیدا کنیم از شنبه بعد از پخش «محله گل و بلبل» آن را تقدیم مخاطبان خواهیم کرد. هدیه تابستانی شبکه دو به مخاطبانش مجموعه نمایشی «دوقلوها» خواهد بود. این دوستان وارد کار نمایشی سنگین شده اند و به آنچه امروز مساله جامعه است با زبان طنز و کمدی می پردازد.

مدیر شبکه دو در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بیش از نگاه به شبکه نمایش خانگی به داشته های خودمان در تلویزیون نگاه می کنیم، تصریح کرد: خوشبختانه کارهای نمایشی خوبی برای ما تولید می شود. ما پخش کننده بیش از ۹۰ درصدکارهای ایرانی در حجم وسیع هستیم. طبیعی است که توجه ما به تولید آثار است و وقتی بتوانیم آثار خوبی تولید کنیم اولویت با این ها است. دوستان در مرکز صبا هم مجموعه هایی تدارک دیده اند و «شکرستان» هم جمعه ها پخش می شود.

جعفری جلوه در پایان با اشاره به سری جدید «هزار راه نرفته» مطرح کرد: برنامه جدیدی به نام «سعادت آباد» داریم که درباره فرهنگ عمومی و آسیب های آن است و با حضور کارشناسان این حوزه به تحلیل و تجزیه و آموزش می پردازد. «از لاک جیغ تا خدا» درباره رویش های عفاف و حجاب در ایران است و برنامه های دیگری درباره رویش عفاف و حجاب در دنیا را نیز داریم.

برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری و کارگردانی کاوه امیری جاوید شنبه تا پنجشنبه هر روز ساعت ۷ تا ۹:۳۰ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج