همسر زورگیر، طعمه‌ای برای رانندگان
۸۸۲۹۶۷
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
۱۰۳۷۶ 
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن و شوهری زورگیر با ۲۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: مرد جوان با همکاری همدستش، همسر خود را طعمه ای برای رانندگان خودروها قرار می داد.

خبرگزاری ایلنا: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زن و شوهری زورگیر با ۲۵ فقره سرقت خبر داد و گفت: مرد جوان با همکاری همدستش، همسر خود را طعمه ای برای رانندگان خودروها قرار می داد.

سرهنگ کارآگاه "کامیار چهری" در توضیح این خبر، گفت: در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری با تماس تلفنی مرد جوانی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد در جریان وقوع سرقت توسط دو مرد و یک خانم قرار گرفتند و پس از بازجوئی اولیه، پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی عنوان کرد: شاکی که مردی جوان ۳۵ ساله بود، در اظهارات خود به کارآگاهان، گفت: در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه سوم اردیبهشت ماه امسال در محدوده بزرگراه ستاری با خودروی سواری ام در حال حرکت بودم که یک خانم جوانی را به عنوان مسافر به مقصد یوسف آباد سوار کردم.

شاکی در ادامه اظهارات خود گفت: در بین راه سر صحبت باز شد تا اینکه زن جوان پیشنهاد دوستی به داد و من هم پذیرفتم. در همین هنگام، ناگهان راننده یک دستگاه خودروی سواری که یک نفر هم سرنشین داشت، جلوی خودروی مرا بستند و با سلاح سرد مرا تهدید و با سر و صدا راننده خودرو می گفت: تو با همسر من چیکار داری و... . با جوسازی که ایجاد کرده بودند کلیه اموالم را سرقت کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در هنگام تحقیقات مقدماتی پرونده های مشابه دیگری به این پایگاه ارجاع شد، در خصوص شناسایی متهمان، عنوان کرد: با بررسی صحنه های سرقت و پایش های اطلاعاتی کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه زوج زورگیر را در جنوب تهران شناسایی کنند.

وی با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم برای دستگیری متهمان با هماهنگی مقام قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام شدند، ادامه داد: کارآگاهان مدتی مخفیگاه زوج زورگیر را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه موفق شدند در پنجم تیر ماه امسال، هر ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه سوم منتقل کنند.

سرهنگ چهری با بیان اینکه این زن و شوهر به ۲۵ فقره سرقت با همکاری هم دستشان اعتراف کردند، اظهار داشت: متهم اصلی پرونده در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد: بیشتر سوژه های سرقت را از بین رانندگان (مردان) جوان انتخاب می کردیم و یا اینکه به عنوان مسافر کش اقدام به مسافر کشی می کردیم. همسرم بر روی صندلی جلو و همدستم نیز روی صندلی عقب می نشست و به محض سوار شدن مسافر اقدام به زورگیری می کردیم.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، افزود: تحقیقات برای دستگیری متهم سوم پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:06 - 1398/04/17
نمیدونم اینا ب جای مغز خاک رس تو سرشونه حالا خوبه هرروز ی خبر از اینکه کیانی ک این ندل خفت گیری زورگیری میکنن هست ک دستگیر شدن بازم انگار ن انگار
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1398/04/17
ای بی غیرت
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
باید این انگلها اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1398/04/17
خدا وکیلی این دوتا رو اعدام کنید تا چن سال مردم دعاتون میکنن
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1398/04/17
دروغ میگین نیروی انتظامی در این مورد عمل نمیکنه طرف توسط مردم گرفتار که میشه نیروی انتظامی کاسه داغ تر از آش میشه وبنام خودش تمام میکنه بازم میگم با مدرک میگم دروغ دروغ دروغ
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/04/17
نیروی انتظامی دروغ میگه مردم طرف رو گیر میندازن بنام نیروی انتظامی تمام میشه
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1398/04/17
باید این ..زاده هارو اعدام کرد.
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1398/04/17
راننده ای بودم که پیشنهاد دوستی راپذیرفتم! پس زن وبچه خودت چی!؟ کجارفت تعهدمردان ایرانی؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
دلت خوشه تو هم
United Arab Emirates
20:37 - 1398/04/17
طرف زن نداشت بخاطر همین پذیرفت بهاش دوست بشه...مخاطب زود قضا ت نکن که پس زن وبچه خودت چییبیی؟
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1398/04/17
تعهد مرد رفت پی کارش
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1398/04/17
خسته نباشید به نیروی انتظامی.افرادی که میگند مردم میگیرند به اسم نیروی انتظامی تموم میشه .دقت کنند اگر پلیس نباشه مگه مردم میتونند قانون رو اعمال کنند.هر کی به هرکی میشه.پلیس عین چراغ راهنما تو چهار راه پر ترافیک میمونه.اگه نباشه چی میشه؟
Iran, Islamic Republic of
06:16 - 1398/04/18
چه راحت می فرمایند:
طرف پیشنهاد دوستی دادومن پذیرفتم ! خوب حقته سزای بی بندوباری همینه!
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/04/18
و هرچی بدبختیست عاملش زنان هستن
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/04/18
مقصر کیه... شاکی ها خودشون, هم آدم درستی نبودن.. همون هایی هستن که اگریه زن کنارخیابون باشه ۲۰ماشین صف میکشن
پاسخ ها
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۲
درودبرشما وآفرین که حقیقت راگفتی؟خانه از پای بست ویران است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج