آنچلوتی: ایکاردی بازیکنی فوق‌العاده است
۸۸۳۰۱۰
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
۲۷۸۱
کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی از مهاجم اینتر و هافبک رئال مادرید تمجید کرد.

خبرگزاری تسنیم: کارلو آنچلوتی در اولین کنفرانس خبری‌اش در پیش‌فصل اظهار داشت: ما نیاز به ارائه فوتبالی پویا، هجومی و باکیفیت داریم و به همین منظور همه اعضای تیم باید پیشرفت کنند. ما فصل گذشته هم اهدافی را پیگیری می‌کردیم و این فصل نیز با همان ایده‌ها به کارمان ادامه خواهیم داد. باشگاه ناپولی به دنبال پیشرفت است و برای جذب بازیکنان جدید عجله‌ای‌ نداریم و همه چیز را در آرامش ارزیابی می‌کنیم.

وی درباره این پرسش که «آیا نیازی می‌بینید که کیفیت خط حمله‌تان افزایش یابد؟»، اظهار داشت: ما دریس مرتنس و میلیک را در خط حمله داریم که کارشان را به خوبی انجام می‌دهند. من خیلی روی خط حمله تمرکز نمی‌کنم اما قطعاً به دنبال این هستیم که کیفیت کارهای هجومی‌مان را افزایش دهیم. در مورد اینسینیه هم باید بگویم که او کاپیتان ما است و انتظار دارم در شأن یک کاپیتان رفتار کند.

سرمربی ناپولی درباره حضور ساری و کونته روی نیمکت تیم‌های یوونتوس و اینتر هم خاطرنشان کرد: از اینکه کونته به ایتالیا بازگشت، خوشحالم. یوونتوس مجددا به دنبال قهرمانی خواهد بود اما اینتر می‌خواهد تیمی رقابت‌طلب‌‌تر باشد و به دنبال سرمایه‌گذاری زیاد است. کسی انتظارش را نداشت که ساری به یوونتوس برود و درک می‌کنم که هواداران ناپولی چه حسی دارند اما همه ما در نهایت حرفه‌ای هستیم.

کارلتو همچنین در خصوص شاگرد پیشین خود در تیم‌های رئال مادرید و بایرن مونیخ گفت: شناخت خیلی خوبی از خامس دارم، او بازیکن بسیار باکیفیتی است. متأسفانه در حال حاضر او بازیکن ما نیست، شاید هیچگاه هم بازیکن ناپولی نشود، شاید هم شد، پس هر موقع که بازیکن ما شد، درباره‌اش صحبت می‌کنیم.

سرمربی ناپولی درباره مهاجم آرژانتینی اینتر که در آستانه جدایی از نراتزوی است و شایعاتی مبنی بر پیوستنش به ناپولی مطرح است، اظهار داشت: مائورو بازیکنی فوق‌العاده‌ و مورد تحسین همه است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج