اژه‌ای: امروز از سال‌های قبل بهتریم
۸۸۳۳۸۶
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
۲۹۶۲
معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز از سال‌های قبل بهتریم و حتماً اقتدار و شوکت و نفوذ منطقه‌ای و جهانی ما بیشتر شده و کمتر نشده است.

خبرگزاری ایسنا: معاون اول قوه قضائیه گفت: امروز از سال‌های قبل بهتریم و حتماً اقتدار و شوکت و نفوذ منطقه‌ای و جهانی ما بیشتر شده و کمتر نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم تودیع و معارفه معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه گفت: یکی از وظایف مهم نظام تحقق عدالت در همه ابعاد است و در تمام طول ۴۰ سال یکی از هجمه‌های سنگین نظام سلطه و شیطان بزرگ امریکا هجمه‌هایی است که در برابر دادگاه‌های انقلاب بوده است و می‌دانست که دادگاه‌های انقلاب است که در مقابل افراد فاسد و ظالم و کسانی که به بیت المال دست اندازی کردند می‌ایستد و آنها را به مجازات می‌رساند.

وی تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون شیطان بزرگ علیه نیروهای مسلح و سپاه پاسداران هجمه‌های سنگین داشته و دارد زیرا این نیروهای مسلح و سپاه هستند که در مقابل تجاوز می‌ایستد و تا امروز هم ایستاده‌اند.

محسنی اژه‌ای افزود: الان که پایه‌های نظام جمهوری اسلامی استحکام یافته و الان نمی‌تواند دشمن علیه ما اقدام کند و اگر اقدام کند پاسخ می‌شنود این انتظار هست که همان هدف جمهوری اسلامی یعنی تحقق عدالت در زندگی محقق شود و انتظار از کل نظام است ولی از قوه قضائیه توقع خاصی است و در این گام دوم همه مردم نگاهشان به قوه قضائیه است.

وی افزود: امروز همه نگاه‌ها و همه توقع‌ها برای اصلاح نارسایی‌ها و برای جلوگیری از نفوذ و برای اینکه انقلاب به دست نامحرمان نیفتد است و همه ما در تحقق این امر شریکیم.

وی افزود: امروز از سال‌های قبل بهتریم و حتماً اقتدار و شوکت و نفوذ منطقه‌ای و جهانی ما بیشتر شده و کمتر نشده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج