آتش‌سوزی در جنگل گلوگاه مازندران
۸۸۳۴۹۳
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
۶۶۱۷ 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه گفت: بی‌توجهی در آتش زدن پرچین، جنگل بردنا را طعمه حریق کرد.

ایسنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه گفت: بی‌توجهی در آتش زدن پرچین، جنگل بردنا را طعمه حریق کرد.

تقی عباسیان اظهار کرد: خبر آتش سوزی جنگل بردنا که در بالادست شهر گلوگاه قرار دارد، زمانی به اداره منابع طبیعی اعلام شد که مأموران حفاظتی به همراه دستگاه قضائی دادستانی و نیروی انتظامی در روستای استحفاظی نصرت آباد در حال اجرای حکم بودند.

وی گفت: بلافاصله با هماهنگی کلیه نیروهای حفاظتی و یگان حفاظت نیروهای سیاسی و سایر کارکنان اداره با استفاده از امکانات و تجهیزات اطفای حریق شامل فلت بگ و رودپایه و بیل و شن کش به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلوگاه با اشاره به اینکه با هماهنگی با شهرداری، ماشین آتش نشانی هم به محل حریق اعزام شد، افزود: پس از گذشت ۲ ساعت با همکاری آتش نشانی و اداره منابع طبیعی و کمک‌های مردمی حریق مورد نظر کاملاً مهار شد.

عباسیان در توضیح منبع شروع آتش سوزی گفت: آتش از زمین مجاور که جز اراضی شخصی بوده آغاز شده بدین گونه که بدون رعایت نکات ایمنی نسبت به آتش زدن پرچین زمین برای تیغ‌های تمشک مزاحم شروع شد و با توجه به اینکه زمین مورد نظر در دامنه جنگل بود، آتش با ورزش باد شعله ور شد.

وی بیان کرد: در این آتش سوزی گونه‌های جنگلی و درختچه‌ای از قبیل انارهای وحشی و گونه‌های آزاد جنگلی و گونه‌هایی چون سیاه تلو طعمه حریق شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه در پایان با اشاره به اینکه سطح زیاد وسیعی دچار حریق نشد، گفت: میزان خسارت وارده و سطح منطقه آسیب دیده توسط اداره منابع طبیعی در دست بررسی است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1398/04/19
خوبه هاماهم بلدشدیم اومدن جاییکه بناحق ساختیم خرابش بکنن مال خداومردم رااتش بزنیم!؟پس هم مال مردم خوردیم هم مال خدا!؟
United Arab Emirates
00:48 - 1398/04/19
اگر شخسى خاطى دراىن اتش سوزى دانسته باعس اىن اتش سوزى شده باشدباىدبا ان برخورد شودواگرندانسته باشد باىد دراىن زمىنه که درمناطق نزدىک جنگلها نباىد اتش روشن کرد اطلاع رسانى شودکه دىگر چنىن اتفاقى رخ ندهد
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1398/04/19
نقشه ایران رو نگاه کنید، یه نوار باریک سبز داریم، اون رو هم نابود کنین! انگار زیباییهای ایران فقط برای فروش و نابودی هستند. هستند تا فروخته بشن، از شمال تا جنوب.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج