وودی آلن قصد بازنشستگی ندارد
۸۸۳۶۲۹
۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
۳۴۲۰
وودی آلن در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر سن سباستین اعلام کرد که قصد بازنشستگی از سینما را ندارد.

خبرگزاری صبا: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در شهر سن سباستین اسپانیا محل فیلمبرداری فیلم جدید وودی آلن برگزار شد، کارگردان ۸۳ ساله سینمای جهان آب پاکی را روی دست بدخواهانش ریخت و اعلام کرد که قصد ندارد به این زودی از فیلم ساختن دست بکشد و خود را بازنشسته کند.

پروژه جدید آلن که پیش از این با عنوان «WASP۲۰۱۹» نامیده می شد، در این کنفرانس مطبوعاتی اعلام شد که از این پس با عنوان «جشنواره ریویکین» شناخته می شود.

وودی آلن قصد بازنشستگی ندارد

النا آنایا و سرگی لوپز ستارگان اسپانیایی در کنار جینا گرشان، والاس شاون، کریستوف والتز و لویی گرل بازیگران این فیلم هستند.

وودی آلن پس از جنجال های پیش آمده سر موضوع دیلان فارو دخترخوانده اش دوباره با این فیلم به سینما برگشته است.

در این کنفرانس خبری که روز سه شنبه ۹ جولای برگزار شد، آلن درباره بازنشستگی از سینما گفت: من هرگز به بازنشستگی فکر نکرده ام.

او افزود: از زمانی که کارم را شروع کردم، همیشه تلاش کردم بر کارم متمرکز باشم، اهمیتی ندارد که چه اتفاقی در محیط خانه ام یا سیاست رخ بدهد برای مثال من به جنبش های اجتماعی فکر نمی کنم. سینمای من درباره روابط انسان ها و درباره مردم است و من سعی می کنم با آنها شوخی کنم.

این کارگردان سینما گفت: احتمالا اگر بخواهم بمیرم سر صحنه یک فیلم بمیرم.

گرشان بازیگر فیلم نیز در این کنفرانس مطبوعاتی از فیلمنامه آلن تعریف کرد و آن را زیبا خواند. او همچنین گفت که رویایش برای همکاری با وودی آلن به واقعیت مبدل شده است.

پروژه جدید آلن یک کمدی رمانتیک درباره یک زوج آمریکایی با بازی کریستوف والتز و جینا گرشان است که به جشنواره سن سباستین یکی از قدیمی ترین جشنواره های سنیمایی دنیا می آیند.

آلن چند سال پیش بالاترین جایزه افتخاری جشنواره سن سباستین موسوم به دونوستیا را دریافت کرده بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج