۸۰درصد محتوای فضای مجازی مستهجن است
۸۸۴۲۴۳
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
۷۱۰۲
رئیس سازمان صدا و سیما:
رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه ۸۰ درصد محتوای فضای مجازی مستهجن است، گفت: باید بتوانیم در این شرایط با تولیدات پاک و سالم فرزندانمان را نجات داده و نسلی پاک را بپرورانیم.

ایسنا: علی عسگری، رئیس سازمان صدا و سیما در آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تلویزیونی که با حضور بیش از هزار هنرمند از سراسر کشور در محل تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد با اشاره به برگزاری اولین دوره این جشنواره در استان همدان، گفت: این برای دومین سال پیاپی است که برگزاری این جشنواره را در دستور کار داریم و تلاش این است که این جشنواره به صورت مستمر و در سال‌های آینده در استان‌های دیگر تدوام یابد.

وی با اشاره به تأثیرات عمیق پویانمایی بر کودکان و نوجوانان، گفت: در همین راستا باید از این مهم غفلت نکنیم و این هنر و صنعت مهم را اولویت کار خود قرار دهیم.

علی عسگری تاکید کرد: این دو هنر با ارزش پویانمایی و برنامه‌های عروسکی باید جای خود را در رسانه ملی پیدا کنند و باید تولیدات بیشتری در این دو ژانر داشته باشیم.

رئیس سازمان صدا و سیما تاکید کرد: این امکان وجود دارد که با تولیدات بیشتر و با کیفیت تر، سریال‌های پویانمایی و حتی سریال‌های عروسکی جایگزین بخشی از سریال‌های معمولی شود.

علی عسگری با اشاره به وجود استعدادهای بسیار در حوزه پویانمایی کشور تاکید کرد: باید با استفاده از این ظرفیت به یکی از قطب‌های پویانمایی جهان تبدیل شویم.

رئیس سازمان صدا و سیما در همین راستا از مرکز پویانمایی صبا خواست تا تمرکز ویژه‌ای بر تجمیع هنرمندان این رشته و استفاده از ظرفیت آنها داشته باشد و تاکید کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌تواند در این زمینه یار و مددکار سازمان باشد.

۸۰ درصد محتوای فضای مجازی مستهجن است

وی به استعدادهای حوزه عروسکی کشور نیز اشاره کرد و افزود: همانطور که در حال رقم زدن قله‌های پویانمایی هستیم باید قله‌های کار عروسکی را نیز بسازیم و خوشبختانه نیروهای با استعداد در این زمینه کم نداریم.

رئیس سازمان صدا و سیما بر لزوم تدوین سند پویانمایی و برنامه‌های عروسکی تاکید کرد و افزود: اگر بخواهیم در این دو حوزه اثرات ماندگار تولید کرده و به حد ایده آل برسیم، باید نقشه راه داشته باشیم و تدوین سند در این حوزه می‌تواند راهبر ما در این مسیر باشد.

رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه در تشریح برخی اهداف جشنواره گفت: هدف نخست جشنواره افزایش تولیدات پویانمایی و عروسکی برای توسعه بازار این دو هنر است، این جشنواره باید موتور پیشران توسعه بازار پویانمایی و برنامه‌های عروسکی باشد و باید حجم تولیدات این بازار را افزایش دهد.

علی عسگری تعامل و همگرایی میان خانواده پویانمایی و عروسکی را دیگر هدف این جشنواره عنوان کرد و افزود: با برگزاری این جشنواره باید این دو صنف به عنوانی صنوفی فاخر و طراز بالا معرفی شوند.

وی رونمایی از آثار جدید و حمایت از شرکت‌های نوپای پویانمایی را از اهداف دیگر این جشنواره عنوان و تصریح کرد: کشف استعدادهای خلاق نیز دیگر هدف این جشنواره است و باید بتوانیم هرساله هنرمندان جدیدی در این عرصه معرفی کنیم.

علی عسگری از تبادل مطالعات و تحقیقات در دو حوزه پویانمایی و عروسکی در کارگاه‌ها و میزگردهای جشنواره به عنوان دیگر هدف این جشنواره نام برد و افزود: با تبادل اطلاعات و نظرها و بررسی آخرین دستاوردها در این دو حوزه قطعاً گامی به سوی غنی سازی تولیدات پویانمایی و عروسکی برخواهیم داشت.

وی کاهش استفاده از محصولات خارجی و افزایش صادرات محصولات پویانمایی کشور را از جمله دیگر اهداف این جشنواره عنوان کرد و افزود: باید در حوزه پویانمایی جهانی فکر کنیم و برای جهان تولید کنیم.

علی عسگری افزود: باید بتوانیم فرهنگ ایران و اسلامی مان را از طریق پویانمایی که هنری تأثیرگذار است به جهان صادر کنیم.

رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به اهمیت محتوای تولیدات پویانمایی و عروسکی گفت: محصولات این دو هنر زمانی ارزشمند است که فیلم نامه فاخر برای آن داشته باشیم و بدون فیلم نامه خوب عملاً ثمره تمام کارها به هدر می‌رود.

وی افزود: نویسندگان و فیلم نامه نویسان ما باید بتوانند با مطالعات جامعه شناسی، روانشناسی، تاریخی و فرهنگی فیلم نامه‌هایی فاخر و جذاب برای تولیدات پویانمایی و عروسکی فراهم کنند.

علی عسگری تاکید کرد: باید محتوای فیلم نامه‌ها را مهندسی و مدیریت کنیم و فرهنگ ایرانی و اسلامی را از این طریق به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: بیانیه گام دوم انقلاب روح زمانه است و خیلی شیوا گذشته و آینده کشور را ترسیم کرده که باید از این بیانیه برای نوشتن فیلم نامه الهام گرفت.

علی عسگری دستمایه مهم دیگر برای نوشتن فیلم نامه را "رونق تولید" عنوان کرد و افزود: باید بتوانیم از طریق پویانمایی فرزندانمان را کارآفرین بار بیاوریم.

وی به هجمه فرهنگی سنگین دشمن اشاره کرد و افزود: امروز در یک جنگ تمام عیار فرهنگی قرار داریم و بیشترین هجمه امروزه علیه حجاب و عفاف مردمان این سرزمین است.

علی عسگری با بیان اینکه ۸۰ درصد محتوای فضای مجازی مستهجن است، گفت: باید بتوانیم در این شرایط با تولیدات پاک و سالم فرزندانمان را نجات داده و نسلی پاک را بپرورانیم.

انتشار یافته: 41
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/04/21
نویسد از فضای تلوزیون هم مز حرف است جناب علی عسکری
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/04/21
آره مستهجنه چون گند کاریای امثال تو رو میشه
پاسخ ها
بی نان
United Arab Emirates
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
این رو راست گفته اگر به سلامت فرزندان مان فکر میکنیم خرید گوشی برای بچه‌های کوچک یانوجوان و دراختیار گذاشتن اینترنت یک خطر بزرگ بر اعصاب و روان و رفتار و..کودکان و نوجوانان هست
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/04/21
این ذهن شماهاست که مستهجن هست
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1398/04/21
فرمایش جناب علی عسگری کاملا صحیح و مورد قبول اکثریت جامعه است اما سوال اینجاست که شما مسولین برای تفریخ و سرگرمی جوانان و نوجوانان چکار مفیدی انجام دادید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
یکی از کارها شان اتمام برنامه نود بود که به خاطر یک فرد نالایق و نادان پر بیننده ترین برنامه صداوسيما را قطع کردن
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1398/04/21
الان که فصل تابستونه ایا محل مناسب و امکانات برای تفریح و سرگرمی خانواده ها وجود داره . سراغ هر باشگاه و موسسه ای که بری باید کلی پول بودی و جالب با اینکه پول میدی کیفیت ارایه شده به مردم خیلی افتضاحه
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1398/04/21
متاسفانه جوانان کشور دارن به سمت مسایل مستهجهن و فساد کشیده میشن و بیشترین تقصیر گردن اقایون مسوول هستش که هیچگونه برنامه ریزی درستی انجام نمیدن و اصلا و ابدا فرهنگ سازی نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1398/04/21
یکی از بزرگترین مشکل جوانان مسئله جنسی است که به علت گرانی و تورم بالا جوانان نمیتونن ازدواج کنن و خودبخود به سمت فساد و کانالهای مستهجن کشیده میشن و در دامی میفتن که دشمنان قسم خورده کشور براشون پهن کردن
United States
00:39 - 1398/04/21
هنوز معنی کلمات رو به درستی هم نمیدونن
حتی درصد هم بلد نیستن
حتی مطمعنم درک درستی از فضای محازی هم ندارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
یاد رییس دانشگاهمون افتادم که وقتی ازش آدرس ایمیل خواستن، گفت ایمیلمو تو استرالیا جا گذاشتم. تازه پروفسور تمام هم بود
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1398/04/21
فضای برنامه های شما چی؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1398/04/21
صدا و سیما شما خوبه. که جز تبلیغ دوغ الیس هیچی نداره
تو نگاهت مسموم و مبتذل
چندسال دیگه تلوزیون ملی رو هیچ کس نگاه نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1398/04/21
البته مطالبی که شما دنبالشی ۸۰ درصدش مستهجن است
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/04/21
خوب شد گفتی وگرنه سختم بود درصد کامل رو به راحتی حساب کنم ...؟ بابا محاسبه گر فضای مجازی
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1398/04/21
اما خداییش تلویزیون هم چیزی برای عرضه به مردم نداره واینکه شما چرا تا این حدتوی فضای مجازی فرو رفتید نمیدونم ایکاش یه سوزن هم به خودتون بزنیدگاهی
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1398/04/21
بله و ۹۹ درصد فضای واقعی سیاسیون فساد و اختلاس های واقعیه
United States
01:20 - 1398/04/21
هشتاد درصد از برنامه های صدا و سیما مضخرف است
Iran, Islamic Republic of
01:40 - 1398/04/21
کافر همه را به کیش خود پندارد مستهجن خودتی !
کاج کبیر! باخت ۶ بر۱ در آسیا! ۶ بار حذف از مرحله گروهی!
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1398/04/21
چرا نمی گی تلویزیون ما هم مفت نمی ارزه و همش برا خودتون تبلیغ می کنه!! این به اون در! تازه تو که میدونی عضای مجازی ۸۰ درصد مشکل داره حداقل تو که مسئولی تو اون نرو!!
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1398/04/21
از کجا فهمیدی هشتاد درصد مستهجن است
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1398/04/21
دید مستهجن شماست که فضا را مستهجن میبینه و این جای بسی تأسف است..
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1398/04/21
اول برو تو آینه قیافه خودتو نگاه کن
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1398/04/21
و ۸۰ درصد فضای سیما هم احمقانه است!!!
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1398/04/21
جناب رییس‌ نود درصد فضای اجتماعی جهان
مستهجن است.ولی با عرض معذرت.شما ها که مسئول هستید الخصوص در دوران شما هیچ پیشرفت درزمینه صدا و سیما نکردید که هیچ،بلکه خیلی خیلی پسرفت هم داشته اید.فقط در دوران آقای ضرغامی خوب بود تحولات عظیمی شاهدش بودیم. معذرت می خوام.شما ازاون دسته وزرا هستید که باید فلان شود بهمان شود کی باید این بایدها را انجام دهد معلوم نیست.فقط درعمل نشون دهید.زمان پخش سریال سلطان وشبان شروع کردید دارید فیلم های قدیمی دوره میکنید.
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1398/04/21
چه جالب . آخه ۸۰ درصد خبرگذاری ها و تریبون های فضای مجازی کشور دست شماست
Iran, Islamic Republic of
05:14 - 1398/04/21
بستگی داره چه جوری استفاده کنی با فیلتر یا بدون فیلتر.
Iran, Islamic Republic of
07:01 - 1398/04/21
ماخذ آمار های خود رو لطفا ذکر بفرمایید که این عدد از کجا ذکر شده؟
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1398/04/21
نود درصد مسولین ایران به درد نخور وحراف هستند وچاپلوس
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1398/04/21
تازه فهمیدید خب دولت با همینها باید این هشتاد ملیون بیکار رو سرکار بذاره تو اگه کاری دیگه بلدی اینارو ببر سر کار
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1398/04/21
این جناب رئیس نمیدونه که هر وقت مثلا تو گوگل یا یوتیوب یک محتوای مستهجن رو سرچ میکنه ، گوگل فیووریت ( محتوای مورد علاقه ) اش رو بخاطر میسپره و در دفعات بعدی سرچ واسه اش شبیه اون رو پیشنهاد میده. واسه همونه که چنین برداشتی داره. دستت رو شد حاجی!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۱
دقیقا. افرین موافقم
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1398/04/21
چجوری حساب کردی ؟؟ ،،مگه کجاهاااا میچرخی تو فضای مجازی ؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/04/21
با باند بازی و تیم داری در صدا و سیما این سازمان رو به قهقرا بردید .
تلویزیون رو تو از ما گرفتی . فضای مجازی هم یه مشت شارلاتان خراب کردن .
United Arab Emirates
10:01 - 1398/04/21
شما رساته را به مردم برگردانید تا مردم دنبال مستهجن نروند
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1398/04/21
یک سریال طنزحدیدپخش کنید!یک سریال کره ای رزمی افسانه ای جدید پخش کنید!شبکه نمایش فیلم های رزمی،اکشن،تاریخی،تخیلی وکمدی پخش کند
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1398/04/21
دقیقا محتوایی که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی در فضای مجازی تولید میشوند همگی مستهجن هستند
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/04/21
این شمایید. چقد عوض شدین.
Iran, Islamic Republic of
18:58 - 1398/04/21
والا مستجهن هم باشه از برنامه های شما خیلی بهترن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج