شمسایی و تیم ملی؛ سرمربی موافق نیست
۸۸۴۷۸۲
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
۹۰۵۲ 
وحید شمسایی چندی پیش با دعوت احسان علیخانی به برنامه عصر جدید رفت و در حضور مردم اعلام کرد به زودی با حضور در اردوی تیم ملی رکورد فالکائو را خواهد شکست تا دوباره رکورد بهترین گلزن فوتسال جهان به نام ایران ثبت شود.

آی اسپورت: وحید شمسایی چندی پیش با دعوت احسان علیخانی به برنامه عصر جدید رفت و در حضور مردم اعلام کرد به زودی با حضور در اردوی تیم ملی رکورد فالکائو را خواهد شکست تا دوباره رکورد بهترین گلزن فوتسال جهان به نام ایران ثبت شود. فالکائوی برزیلی که همانند وحید شمسایی یک بار خداحافظی کرده بود با بازگشت به اردوی تیم ملی شمار گل های خود را به عدد 401 رساند درحالی که وحید شمسایی 392 گل ملی به ثمر رسانده است.

اما به نظر می رسد این بار هم سرمربی تیم ملی فوتسال راضی به دعوت از وحید شمسایی نیست. او در این باره می گوید: «این موضوع خارج از مباحث تیم ملی است به من هم ربطی ندارد. خود وحید شمسایی هم بعید است که بخواهد در تیم ملی بازی کند. او برای تیم ملی فوتسال ایران زحمات زیادی کشیده و یادم است اولین‌باری که او را به اردو دعوت کردم با من صحبت کرد و مدعی شد نمی‌خواهد برای تیم ملی بازی کند، الان هم اگر بخواهد به تیم ملی بیاید با هماهنگی کمیته فوتسال و هیات رئیسه است و ربطی به من ندارد.

اتفاقا یکی از صحبت‌هایی که من انجام دادم این بود که باید برای وحید بازی بزرگ خوب برگزار شود اما چون او الان به دنبال مسائل دیگری است من نمی‌توانم درمورد وی صحبتی انجام بدهم؛ الان تمام هم و غم من موفقیت فوتسال در تورنمنت‌های مهم پیش رو است.»

هیچ بعید نیست اگر وحید دوباره در اردوی تیم ملی حاضر شود و با به ثمر رساندن چند گل رکورد بهترین گل زن ملی فوتسال جهان را از فالکا ئوی برزیلی پس بگیرد این بازیکن هم بعد از مقطعی دوباره پیراهن برزیل را برتن کند و با زدن چند گل بار دیگر بر سکوی نخست بهترین گل زن فوتسال جهان بایستد! همه این ها در حالی است که می گویند رکورد برای شکستن است و هیچ رکوردی ابدی باقی نمی ماند.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/04/22
وحید بهترین بازیکن چن سال اخیر ایران و اسیاس درسته خدافظی کرده ولی برا چن بازی ملی فک کنم ارزش داشه باشه ک دعوت شه و چن بازی با تیم های درجه ۲اسیا داشه باشه
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1398/04/22
این انقد بدبخته ک نمیدونه رکورد برا شکستنه چقد مادی گراست ب اسم ایران داره دنبال این میگردع ک جای مهاجم جوون رو بگیره مربی رو مجبور ب انتخابش کنه ک چی اقا رکورد نشکنه
پاسخ ها
علی باقری
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
رکورد بنام ایران باشه. بهتره
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1398/04/22
اجازه بدید بیاد یه تورنمنت چهار جانبه هم بگذارید وتیمهایی در حد و اندازه های مادیو هم دعوت کنید تا شاید بتونه رکورد فالکایو روجابجا کنه ودراین ورزش دوباره جایگاه آقای گلی جهانی مون روپس بگیریم .
United Arab Emirates
15:55 - 1398/04/22
حرفات بوی بغض و کینه و حسادت میده آقای مربی
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1398/04/22
پیر مرد پرسپولیسی نادان مالدیو نه مادیو
پاسخ ها
آغا مقلم
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
خوب اشتباه والی حالا دکتر شما به دل نگیر
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/04/22
حسادت چشم مربی تیم ملی را کور کرده.و میخواهد با این تفکرات غلط بیشتر دیده شود.
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/04/22
شکست رکورد افتخاری واسه همه ما ایرانی ها......وحید جون میخوامت
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
امیدوارم برگردی وحید جون........
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/04/22
کاربر اوسیراک : اشتباه تایپی بود ،از خوانندگان و کاربران فهیم پوزش می طلبم و بی ادبی شما را هم به دل نمی گیرم چون عددی نیستید .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج