رمزگشایی از ماجرای آب‌های آلوده بعد از ۷ سال
۸۸۵۹۰۷
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۱۲۶۲۲ 
کاپیتان سابق پرسپولیس با گذشت 7 سال از ماجرای آب های آلوده در دیدار این تیم با سپاهان رمزگشایی کرد؛ او می گوید چیزهای زیادی از آن مسابقه یادش نمی آید!

ورزش‌سه: دوم مهرماه 1391 در حالی که پرسپولیس با مانوئل ژوزه روزهای خوبی را پشت سر نمی گذاشت، هواداران این تیم به مسابقه حساس با سپاهان در اصفهان دلخوش کرده بودند تا شاید این بازی استارت موفقیت های تیم شان باشد. در جریان بازی اما اتفاقاتی رخ داد که هیچ کس تصورش را نمی کرد و هنوز که هنوز است با گذشت 7 سال کسی نمی داند چه مسائلی در آن مسابقه رقم خورد.

در جریان مسابقه ای که با گلهای جواهیر سوکای و عادل کلاه کج به سود سپاهان تمام شد، اتفاقاتی فراتر از فوتبال رخ داد؛ هرچه از زمان بازی سپری شد، بازیکنان پرسپولیس یکی یکی مسموم و دچار تاربینی و سرگیجه شده و به طرز عجیبی قادر به تشخیص زمان بازی نبودند. انتشار فیلمی از رختکن پرسپولیس بعد از مسابقه که همه بازیکنان روی زمین افتاده اند و شرایط جسمانی خوبی ندارند، همه چیز را به خوبی نشان می داد.

در آن مقطع محمد نوری کاپیتان سرخ های پایتخت مصاحبه و اعلام کرد که اصلا در زمین تعادل نداشته و حتی نتیجه بازی را از امید ابراهیمی هافبک وقت سپاهان پرسیده که باعث خنده او شده است. جالب اینکه سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس هم حالش بد شد. او در پایان بازی در رختکن روی تخت افتاد و توان حرکتی نداشت.

این جنجال منتهی به همین جا نیز نشد و بعد از بازی پزشک پرسپولیس آزمایشاتی را برای یافتن علت مسمومیت روی بازیکنان انجام داد اما بعد از مدتی ادعا کرد که نتیجه آزمایشات به سرقت رفته تا موضوع آب های آلوده مطرح شده و یکی از عجیب ترین اتفاقات تاریخ فوتبال ایران رقم بخورد. جالب اینکه با گذشت 7 سال از آن اتفاق هیچ بررسی دقیقی روی آن انجام نشد و هیچ کس نفهمید دلیل مسمومیت بازیکنان چه بوده است.

حالا با گذشت 7 سال محسن بنگر مدافع پرسپولیس در آن بازی در گفت و گو با سایت آنتن صحبت هایی را در این باره انجام داده است. بنگر در این خصوص عنوان کرد: «من در طول بازی مشکلی نداشتم اما بعد از بازی نمی دانم چه اتفاقی برایم افتاد. حالم خیلی بد شد و حتی گوشی تلفن همراهم را در ورزشگاه جا گذاشتم.»

وی درباره دلیل این اتفاقات و اینکه عده ای می گویند کار سپاهانی ها بوده است، گفت: «نمی شود چیز خاصی در این باره گفت. ما خودمان می گوییم کار سپاهانی ها بود و بعد هم خودمان تکذیب می کنیم. من فکر می کنم ایزواستارهایی که مصرف کردیم، تاریخ مصرفش گذشته بود».

کاپیتان سابق پرسپولیس صحبت هایش درباره مساله آب های آلوده را اینگونه ادامه داد: «من معمولا بین دو نیمه و آخر بازی آب نمی خوردم اما آن بازی بین دو نیمه ایزواستار خوردم. در جریان مسابقه خوب بودم اما از بعد بازی هیچ چیز یادم نمی آید. فقط می دانم گوشی ام را جا گذاشتم. از ورزشگاه هم که بیرون رفتیم و رسیدیم تهران سیدجلال حسینی مرا به خانه رساند و حالم خوب نبود تا اینکه فردای بازی خوب شدم. هیچ چیز دیگری هم یادم نیست!»

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:01 - 1398/04/25
بهانه لنگ همینه اونجابابامسعودنبودوگرنه خدامیدونه چی میشدلعنت برلنگ حقير
پاسخ ها
بی نان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
شما کیسه کشا بهانتون چیه برا این چند سال ک زیرمون بودید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
بابا مسعود رو خوب اومدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
لعنت برشله زردوکیسه تو
Iran, Islamic Republic of
13:02 - 1398/04/25
فوتبال اصفهان باید یک سال کلا محروم شه
پاسخ ها
sep
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
به چه دلیل باید محروم شد به دلیل اینکه اقای بنگر اعتراف کرده نوشابه انرژی زا تاریخ مصرف گذشته مصرف کردن
Iran, Islamic Republic of
13:21 - 1398/04/25
تاحالا دردنیا وجود نداشته این همان بازی هست که سپاهانی های خائن میگفتن هیچکدوم ( بازیکنان پرسپولیس) تعادل نداشتن ! حالا پرده کنار رفته که هرچی بود ازگور مافیای فوتبال ایران در راس ان شله و تاج وساکت واذری وباجناق ها فوتبال را تصرف کرده باید دستگاه قضا ورود کند؛ اینا بادزدیدن اسناد به هر کثافت کاری دست میزنند! بجای پاسخ ؟ روی درصد ...جانبازی مانور میدن وازهم حمایت میکنن در فدراسیون !؟
پاسخ ها
sep
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
اره باید قوه قضایی ورود کند چرا یه تیم دولتی باید برا یک فصل صد بیست میلیارد خرج کند به قول مدیرعامل تیم قرمز اره باید ورود کند که چرا سر طارمی تیم قرمز محروم بشد که ربس جمهوری یه مملکت بخواد برد ترکیه ریش گرو بزارد اره باید ورود کند که چرا چند سال پیش دهنوی که با سپاهان قراداد امضا کرد پانصد میلیون هم گرفت دو روز اردو رفت چرا یک مرتبه از تیم قرمز سر درآورد وقتی هم سپاهان خواست شکایت کند وزیر صنعت اون موقع نذاشت شکایت کند. کجای دنیا تیم میزبان را بالای سر تیم میهمان میزارن باید قوه قضایی ورود کند که چرا به جای شصت هزارتا بلیط صد هزارتا فروختی دست از هوچی گری بردارید
ss
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
هی هی با با چقدر جو گیری تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
کجا ریش گرو گذاشت؟! اگه ریش گرو گذاشت پس چرا ۴ ماه محرومش کردن و پرسپولیس دو پنجره محروم شد؟
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/04/25
بنگر بنگی احتمالا دو هیچ سوراخ شدین حالت بد شد گوشیتو جا گذاشتی ربطی به آب مسموم اینا ندار
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1398/04/25
اون بازیو هرکی دیده کاملامتوجه میشد که بازیکنا کلاگیج بودن.میخواستن یه استپ ساده کنن توپ اززیرپاشون ردمیشد.خیلی ازصحنه هاراهمون موقع نودهم نشون داد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
محمد نوری، میثم نقی‌زاده و مهدی مهدوی کیا تلوتلو میخوردن و در حال دویدن شیرجه میزدن رو زمین. هیچوقت یادم نمیره نقی‌زاده توپو گم کرده بود و دور خودش میچرخید و یهو میخورد زمین. جنجالی‌ترین بازی فوتبال دنیا بود.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1398/04/25
هر کسی که سواد فوتبالی دارد این میفهمد که اب خوردن جای خواب و غذا را خود تیم باید فراهم کند کاری به تیم میزبان ندارد دست بردارید از هوچی گری یکم به خودتون بیاین خوده بنگر اعتراف کرده به خاطر نوشابه های انرژی زا بوده تاریخ مصرف گذشته بود دوباره کامنت ها را که میخونم خندم میگیرد نمیدونم با این طرز فکر به کجا میرسید یادم فصل قبل قراداد قلعه نویی با سپاهان حدود شش میلیارد بودچقدر این روزنامه ها این خبرگزاری کردن تو بوق که چقدر زیاد گرفته حالا مشخص شده برانکو بیست چهار میلیارد و شفر پانزده میلیارد گرفته همه سکوت کردن همین امسال خبر موثق دارم کنعانی به سپاهان هفت میلیارد پیشنهاد داده برا دو فصل و بشار هم هفتصد پنجاه هزار دلار برا یک فصل این پولا را از کجا میارن میدن به بازیکن مگه امیری فصل قبل برا یه مشت دلار تو اون وضعیت تیم ول نکرد رفت ترکیه حالا برا پول بیشتر رفت تو اون تیم قرمز به قول مدیرعامل. تیم قرمز فصل قبل صد بیست میلیارد خرج کردن البته به غیر از اون پنجاه میلیاردی که دولت داد برا اسیا حذف نشن اما کسی اعتراض نکرد فوتبال ما کاملا سیاسی شده
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1398/04/25
از بازیکنان لنگ بپرسید شب قبل بازی تومهمونی شبانه وپارتی چه چیزی خورده بودن
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1398/04/25
مسخره.اینا که همون موقع هم گفتن
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1398/04/26
کاری که اصفهان با فوتبال کرده همه میدونن مثل مصموم کردن پرسپولیس یا جریان تراکتور که همچیز قطع شد سپاهان قهرمان
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1398/04/26
خخخخخخ آخه شعله زررررت چه پیشینه ای داری ک بخوای واسه پرسپوشیش کبیر کُری بخونی..شما باید واسه ماشین سازی و ترتر و گل گهر اینا کُری بخونید ....شعله زررررررررتــــــــــ.......خخخخخخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج