میناوند: تصمیم کالدرون شوکه‌کننده بود
۸۸۶۰۸۶
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۱۲۰۹۶ 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ تصمیم کالدرون مبنی بر کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح شوکه کننده بود.

خبرگزاری ایرنا: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ تصمیم کالدرون مبنی بر کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح شوکه کننده بود.

مهرداد میناوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به تصمیم کالدرون برای کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح از فهرست پرسپولیس گفت: از این تصمیم شوکه شدم چرا که هر دو این بایکنان کاملاً در خدمت تیم بودند و می توانستند به پرسپولیس کمک کنند. البته فوتبال به غیر زیبایی برخی اوقات زشتی هایی هم دارد که این اتفاقات جزو زشتی های فوتبال بود.

وی افزود: باید به تصمیم کالدرون احترام گذاشت چرا که بعد از هر پیروزی یا شکست او پاسخگوی هواداران خواهد بود اما جای تعجب دارد که او چرا در این مقطع این تصمیم را گرفت. به نظر من این تصمیم در شرایط فعلی حرفه ای نبود.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: مربی در این سطح بازیکن را می بیند، می فهمد که بازیکن به کارش می‌آید یا خیر. بهتر بود زودتر این تصمیمات گرفته می شد تا این بازیکنان هم بتوانند زودتر تکلیف آینده خود را روشن کنند و تیم خود را انتخاب کنند.

وی در مورد بازیکنانی که به تیم اضافه شدند، خاطر نشان کرد: پرسپولیس در خط دفاعی نیاز به بازیکن داشت. هر سه این بازیکنان به کار تیم می آیند. چه در دفاع که کنعانی زادگان اضافه شده است و چه در بخش هجومی که امیری و احمدزاده به تیم پیوستند.

میناوند گفت: فقط توقع ما از کالدرون با توجه به سوابقی که دارد این است که وارد حواشی نشود. ما هم از این مربی حمایت خواهیم کرد تا دوباره موفقیت های پرسپولیس را ببینیم هر چند با این نفراتی که در باشگاه هستند کار بسیار سخت است.

وی تاکید کرد: آقایان در باشگاه با رفتار و دروغ هایشان همه را فریب دادند. در بخش مدیریتی مشکلات زیادی در باشگاه می بینیم که امیدوارم این مسائل روی عملکرد تیم تاثیر نگذارد.

میناوند خاطر نشان کرد: اتحاد رمز موفقیت پرسپولیس در چند وقت اخیر بوده است اما الان در سطح مدیریتی باشگاه چند دستگی را شاهد هستیم. این افراد بدانند پرسپولیس یک دفتر کوچک نیست که فقط بخواهند چند نفر را اداره کنند. پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد و نباید تصمیماتی گرفته شود که به این میلیون ها نفر خیانت شود.

وی اضافه کرد: همه دیگر فهمیدند که چه اتفاقاتی علیه پرسپولیس در حال رخ دادن است.

میناوند تاکید کرد: پرسپولیس هنوز هم تیم خوبی است و می تواند با کمک این بازیکنان به موفقیت برسد. نقش بزرگ ترهای تیم مانند کریم باقری و سید جلال حسینی هم بسیار حائز اهمیت است.

مطالب مرتبط