زن سارقی که طعمه‌هایش را بیهوش می‌کرد
۸۸۶۲۰۲
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
۱۱۷۴۳
زن معتادی که برای تأمین هزینه‌های مواد مخدر اقدام به آدم‌ربایی و سرقت کرده بود، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت.

روزنامه شرق نوشت: زن معتادی که برای تأمین هزینه‌های مواد مخدر اقدام به آدم‌ربایی و سرقت کرده بود، در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفت.

این زن ۴۳ ساله با شکایت دو زن دیگر که قربانی سرقت شده بودند بازداشت و با صدور کیفرخواست پرونده‌اش برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

روز گذشته جلسه رسیدگی به پرونده این زن برگزار شد. بعد از اینکه کیفرخواست علیه متهم خوانده شد شکات در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قانونی شدند.

شاکی اول وقتی در جایگاه قرار گرفت، گفت: طلا‌های من در منطقه پیروزی سرقت شد. متهم که لبخند می‌زد و زن مهربانی به نظر می‌رسید، به من نزدیک شد و آب‌میوه‌ای به من داد و گفت: رنگت پریده است این آب‌میوه را بخور تا حالت بهتر شود من هم قبول کردم؛ بعد نفهمیدم چه شد؛ کاملا بیهوش بودم و زمانی که به هوش آمدم طلاهایم سرقت شده بود.

شاکی دوم که زنی میان‌سال بود، گفت: متهم با من طرح دوستی ریخت و وارد خانه‌ام شد. یک روز وقتی با هم قرار داشتیم او به من بیسکویت تعارف کرد. وقتی آن را خوردم حالم بد شد؛ اصلا نمی‌توانستم حرکت کنم، طلاهایم را برداشت و بعد هم من را سوار ماشین کرد و به راننده گفت: من مادرش هستم و مدعی شد که بیمار هستم و تازه عمل کرده‌ام؛ بعد من را جایی نزدیکی محل زندگی‌ام رها کرد و رفت.

وقتی نوبت به متهم رسید، او اتهام را قبول کرد و گفت: ماجرا زمانی شروع شد که من مورد سوءاستفاده چند مرد قرار گرفتم و آن‌ها از من عکس و فیلم تهیه کردند و مدام از من اخاذی می‌کردند. راه اشتباه رفتم و به جای اینکه شکایت کنم به آن‌ها باج می‌دادم. به خاطر آنچه اتفاق افتاده بود تحت فشار بودم و معتاد شدم. اولین بار که سرقت کردم از یک خانه بود. با صاحبخانه دوست شده بودم. وقتی وارد خانه شدم صاحبخانه به من یک قرص داد که همان آغاز اعتیادم بود. من طلا‌ها را برداشتم و از خانه خارج شدم، اما او شکایتی نکرد به خاطر قرصی که داده بود؛ تلوتلو می‌خوردم. کم‌کم به قرص اعتیاد پیدا کردم و معتاد شدم.

خانواده‌ام بسیار آبرودار هستند و شوهرم مرد بسیار خوبی بود. این کار‌های من خیلی آن‌ها را اذیت کرد و زمانی که زندانی شدم شوهرم سکته کرد و مرد. من هرچه در زندگی داشتم باختم و درخواست بخشش دارم و می‌خواهم سالم زندگی کنم. من قدر خانواده‌ام را ندانستم و این‌طور آبروی آن‌ها را بردم و درخواست دارم که کمکم کنید تا حالا که ترک کرده‌ام بتوانم زندگی آبرومندانه‌ای داشته باشم.

بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او قضات شعبه ۲ دادگاه کیفری برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1398/04/26
فقط با نبودند این انگل ها شاید آینده بچه ها نسل بعد کمی نفس بکشند
United Arab Emirates
09:57 - 1398/04/26
اگه تو آدم شده بودی از مرگ شوهرت تو هم سکته ای چیزی میکردی
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/04/26
اره جون خودت ترک کرده ای؟ الانم که داخل زندانی گیرت نمیادبکشی دوباره میای بیرون گرگ درنده ترمیشی
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/04/26
دروغ میگه آدم آبرو دار دزدی نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/04/27
فقط اعدامش کنید آنموقعی کههنوز حرفه ای نشده بود این از آب در آمد حالا که دیگه آبروش رفته اعتبارش رفته وزندان هم رفته کلاسهای تکمیلی را طی کرده ودر اونجا هم پالکیهای خودش را گیر آورده لطفا به این انگلها فرصت دوباره ندید همشون دروغگو هستن حداقل به خانواه اش رحم کنید واعدامش کنید تا بیشتر آبروی آنها را نریزد اگر بهش رحم کردید منتظر بدبختیهای بیشتر باشید ودستگیری چند ماه بعدش که جنایت هم کرده
پاسخ ها
حمیدرضا خان رضایی زاده ازایالت خورگو
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
لطفا قضاوت نابجا نکنید قانون خودش میدونه چطوری برخوردکنه. ترازوی قانون به عدالت حکم میکند.لطفا قضاوت قبل جنایت آ نهم بی موردنکنیدبزارید قانون کارشوانجام بده .امثال این آدمهاتوجامعه زیاده این نه اولیه نه آخری ....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
اولا شما قاضی نیستی که داری رای صادر می کنی دوما مگه چکار کرده
کارش دزدی هست و در هیچ جای دنیا دزد اعدام نمیشه
بد جوری عاشق کشتن هستین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج