پیشنهاد ۸۵میلیون یورویی اینتر برای جذب لوکاکو
۸۸۶۶۱۳
۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
۳۳۶۸ 
باشگاه اینتر بار دیگر شانس خود را برای به خدمت گرفتن مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ امتحان کرد.

خبرگزاری تسنیم: روملو لوکاکو همچنان یکی از اهداف اصلی آنتونیو کونته و باشگاه اینتر در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی جاری است، این در حالی است که آنها هنوز نتوانسته‌اند منچستریونایتد را برای انتقال این مهاجم بلژیکی به جوزپه مه‌آتزا متقاعد کنند.

بر اساس گزاش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» باشگاه اینتر حاضر شده رقم درخواستی باشگاه منچستریونایتد برای جذب لوکاکو 26 ساله را بپردازد و در همین راستا پیشنهاد 85 میلیون یورویی به این باشگاه انگلیسی داده است.

مدیران باشگاه اینتر پیش از این پیشنهادی 65 میلیون یورویی به منچستریونایتد داده بودند که مورد موافقت طرف انگلیسی قرار نگرفته بود. گفته می‌شود اینتری‌ها به دنبال این هستند که با قرارداد قرضی یک ساله به ارزش 20 میلیون یورو با بند خرید قطعی در پایان فصل پیش‌رو و با پرداخت یکجای مابقی مبلغ، لوکاکو را به خدمت بگیرند.

پی‌یرو اوسیلیو، مدیر ورزشی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت: ما با نمایندگان باشگاه منچستریونایتد ملاقاتی رسمی بر سر لوکاکو داشته‌ایم. باید ببینیم در نهایت این مذاکرات به کجا خواهد انجامید. توافق بر سر این انتقال هم به سود دو باشگاه خواهد بود.

لوکاکو در دو فصل حضورش در منچستریونایتد در 96 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته و 42 گل هم به ثمر رسانده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط