آیفون ۲۰۲۰ حسگر TOF سه‌بُعدی خواهد داشت
۸۸۶۹۸۳
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
۱۱۱۹۹ 
بر اساس خبرهایی جدید که در خصوص نسل آتی آیفون های شرکت اپل مطرح شده است، آیفون 2020 دارای حسگر TOF سه بعدی خواهد بود. این یک تغییر بزرگ در محصولات جدید این شرکت تلقی می شود.

انتخاب: بر اساس خبرهایی جدید که در خصوص نسل آتی آیفون های شرکت اپل مطرح شده است، آیفون 2020 دارای حسگر TOF سه بعدی خواهد بود. این یک تغییر بزرگ در محصولات جدید این شرکت تلقی می شود.

برخی انواع گوشی های آیفون 2019 دارای دوربین سه گانه بودند اما این گوشی ها حسگر TOF سه بعدی نداشتند. اکنون شرکت اپل با یک تغییر و تحول چشمگیر قصد دارد TOF سه بعدی را نیز به گوشی های خود بیفزاید.

آیفون ۲۰۲۰ حسگر TOF سه‌بُعدی خواهد داشت

برخی منابع آگاه و نزدیک به شرکت اپل حدس می زنند که حسگر TOF سه بعدی به بخش پشت گوشی اضافه خواهد شد تا عملکرد واقعیت مجازی را در مدل های آیفون جدید ارتقاء دهد.این حسگر قادر به اندازه گیری فاصله تا 4.5 متری یعنی طولانی تر از آنچه سنسورهای کنونی در گوشی های اندروید می توانند مدیریت کنند را پوشش دهد. اپل به طور خاص به دنبال اجزای VCSEL بود، که به این ترتیب پالس های نور استفاده شده توسط سنسورهای ToF را فراهم می کنند.

پیش از این نیز در مورد آِیفون 2020 اعلام شده بود که این گوشی بدون بریدگی نمایشگر وارد بازار می شود. البته بر این موضوع نیز تاکید شده بود که احتمالا شاهد سه نوع آیفون با نمایشگر OLED خواهیم بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج