بازگشت عابدزاده به ترکیب اصلی مقابل بحرین
۸۸۷۰۳۶
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۲
۵۷۹۸ 
هفتاد دقیقه کلین شیت بعد از هفت ماه
تیم فوتبال ماریتیمو با حضور دروازه بان ایرانی اش در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی بحرین رفت و به تساوی دست پیدا کرد.

ورزش سه: تیم فوتبال ماریتیمو با حضور دروازه بان ایرانی اش در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی بحرین رفت و به تساوی دست پیدا کرد.

امیرعابدزاده دروازه بان ملی پوش و ایرانی تیم ماریتیمو در بازی تدارکاتی تیمش در پیش فصل 70 دقیقه در ترکیب اصلی تیمش بازی کرد و دروازه این تیم را بسته نگه داشت.

بازگشت عابدزاده به ترکیب اصلی مقابل بحرین

تیم فوتبال ماریتیمو که اردوی پیش فصلش را برای آمادگی جهت حضور در لیگ فصل آینده برگزار کرده است با تیم ملی بحرین که در پرتغال اردو زده یک بازی دوستانه برگزار کرد که این بازی در نهایت به تساوی دو بر دو رسید.

امیرعابدزاده دروازه بان ایرانی ماریتیمو که بعد از جام ملت های آسیا و سپس مصدومیتی که داشت نتوانست تا پایان فصل در ترکیب این تیم قرار بگیرد، حالا برای فصل جدید دوباره برای حضور در ترکیب اصلی تیمش آماده می شود.

بازگشت عابدزاده به ترکیب اصلی مقابل بحرین

او در لیگ فصل گذشته همچون نیم فصل دوم لیگ دو سال قبل دروازه بان اصلی ماریتیمو بود اما حضورش در اردوی تیم ملی برای جام ملت ها و بعد از آن مصدومیتی که در بازگشت به پرتغال داشت او را از ترکیب دور کرد.

او اما بعد از پایان مصدومیتش با تلاش و پشتکار ویژه ای که دارد توانست در این بازی تدارکاتی در ترکیب اصلی تیمش بازی کند.

او در هفتاد دقیقه حضورش در ترکیب ماریتیمو در حالی که تیمش با دو گل از بحرین پیش بود دروازه را بسته نگه داشت اما از دقیقه هفتاد دروازه بان دیگر تیم درون دروازه قرار گرفت و با دریافت دو گل بازی به تساوی رسید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج