فرصت بزرگ مهاجم استقلال در هفته‌های ابتدایی لیگ
۸۸۷۰۷۷
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
۶۷۶۵
مرتضی تبریزی، مهاجم جوان استقلال این فرصت را دارد که در هفته‌های ابتدایی لیگ‌ نوزدهم خودش را به استراماچونی ثابت کند.

خبرآنلاین: مرتضی تبریزی، مهاجم جوان استقلال این فرصت را دارد که در هفته‌های ابتدایی لیگ‌ نوزدهم خودش را به استراماچونی ثابت کند.

بعد از پایان لیگ هجدهم و جدایی مهاجمانی مثل روح‌الله باقری، گادوین منشا و ایسما حالا مرتضی تبریزی در کنار شیخ دیاباته دو مهاجم نوک استقلال برای لیگ نوزدهم هستند. البته اگر تا پایان نقل و انتقالات استقلال با نظر استراماچونی مهاجم دیگری جذب نکند.

این یعنی تبریزی در حال حاضر تنها مهاجم هدف ایرانی تیم سرمربی ایتالیایی‌ست و سایر مهره های هجومی می توانند به عنوان مهاجم سایه یا بال های هجومی به او کمک کنند. نکته قابل توجه درباره تبریزی و شروع لیگ نوزدهم این است که مرتضی در هفته های ابتدایی فرصت ثابت کردن خودش به استراماچونی را دارد.

چراکه به دلیل حساسیت زیاد سرمربی ایتالیایی روی آمادگی بدنی بازیکنان و تمرینات پرفشاری که برای شیخ دیاباته در نظر گرفته شده، بعید است این بازیکن در هفته های ابتدایی به صورت فیکس در ترکیب قرار بگیرد. اتفاقی که می تواند تبریزی را تبدیل به تنها انتخاب استراماچونی در شروع فصل کند.

تبریزی فصل گذشته در استقلال روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و حالا می تواند در این فصل با آرامش و خیال راحت تری برای تیمش به میدان برود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج