مطالبات کی‌روش پرداخت شد
۸۸۷۴۵۵
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
۴۹۰۹
علوی:
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: موضوع پرداخت مطالبات کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: فدراسیون صرف نظر از سیاه نمایی گاه و بیگاه یک رسانه، در تلاش برای سامان بخشیدن به امور مختلف است.

در برابر هر مشکلی،حتما راه حلی وجود دارد و هرچقدر موضوعی سخت و دشوار باشد، در نهایت قابل بررسی در چارچوب مباحث منطقی و روال طبیعی است.

وی افزود: مشکلات فوتبال می باید در مسیر خودش حل شود و بزرگ نمایی معضلات کمکی به رفع آن نمی‌کند. برای مثال،موضوع پرداخت مطالبات آقای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد.

در حالی که برخی معدود عادت دارند به دنبال هرموضوعی،مباحثی را دنبال کنند و آسمان به ریسمان ببافند ولی فدراسیون فوتبال در آرامش مسیر خود را طی می کند.

علوی تصریح کرد: فدراسیون دقیقا همین روند را در موضوع قرارداد کادر فنی جدید تیم ملی هم پیش خواهد برد.

هر چند،در بحث تامین منابع مربوط به قرارداد سرمربی جدید تیم ملی و کادر وی در شرایط اعمال تحریم های ظالمانه،موضوع تنها در چارچوب فدراسیون فوتبال نیست و طبعا می باید یک نگاه ملی در بطن آن وجود داشته باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1398/04/29
مطالبات معلمان حق التدریس را برداشتند دادند کیروش
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1398/04/29
حرومش باشه
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/04/30
انجام وظیفه کردید،، مگر ویلموتس مربی درجه 3 هست مجانی آوردید که دو برابر کیروش بزرگ قرارداد داره فقط قربان گو خوبی هستند تاج پوز کارهایی که کیروش انجام داده بود بهش میداد از زمین تمرینی 4تا تا ساختمان پک کیروش بزرگ نقشه واجرا کردن که در خاورمیانه نمونه است آقای کیروش ممنون وتشکر فراوان، آقای تاج وجدان داشته باشید آیا فدراسیون فوتبال ایران توان تهیه نقشه ساختمان پک داشت؟؟ اجرا که خودت میدونی ابدا
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1398/04/30
نوش جونت. هرجا هستی موفق باشی بزرگ مرد
Iran, Islamic Republic of
13:39 - 1398/04/30
پول مردم بیچاره رو زد به جیب.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج