سولسشر: روی کین به احیای یونایتد کمک کند
۸۸۷۶۸۷
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
۱۵۵۱ 
اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد از روی کین، اسطوره این باشگاه که به یکی از بزرگترین منتقدین او تبدیل شده خواست برای احیای یونایتد به او کمک کند.

ورزش سه: اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد از روی کین، اسطوره این باشگاه که مدتی است به یکی از منتقدین سرسخت او تبدیل شده و در شبکه‌های تلویزیونی سخت‌ترین انتقادها را به او وارد می‌کند، خواست به روند احیای شیاطین سرخ کمک کند. سولسشر، جو منفی در رابطه او و روی کین را تکذیب کرده و گفت با او رابطه خوبی دارد.

روی کین از سال 2005 و بعد از درگیری‌ای که بین او و سر الکس فرگوسن پیش آمد به صورت ناگهانی از منچستریونایتد کناره‌گیری کرد و از آن زمان با بی‌مهری خانواده منچستریونایتد مواجه شده است.

سولسشر می‌گوید یکی از معدود کسانی است که هم با سر الکس و هم با روی کین رابطه نزدیک دارد. او در این باره گفت:" من با روی در تماس هستم و همین چند وقت پیش به خانه‌اش رفتم تا با هم چای بخوریم. من همیشه به روی و نظراتش گوش می‌دهم و برای او ارزش زیادی قائلم".

سرمربی منچستریونایتد در ادامه گفت:" می‌دانم روی مصاحبه کرده و گفته خیلی‌ها ادعا می‌کنند دوست او هستند ولی من احساس می‌کنم من و او به هم خیلی نزدیک هستیم. او یک رهبر فوق‌العاده است و من زمانی که او کاپیتانم بود از رهبری‌اش لذت می‌بردم".

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج