رسمی؛ رنار از مراکش جدا شد
۸۸۷۸۲۱
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
۱۱۹۷
سرمربی مشهور فرانسوی بعد از یکی دو هفته کشمکش و جنجال با روسای فدراسیون فوتبال مراکش سرانجام به صورت رسمی به همکاری خود با شیرهای اطلس پایان داد.

پورزش سه: سرمربی مشهور فرانسوی بعد از یکی دو هفته کشمکش و جنجال با روسای فدراسیون فوتبال مراکش سرانجام به صورت رسمی به همکاری خود با شیرهای اطلس پایان داد.

ناکامی در راهیابی به مراحل نهایی جام ملت های آسیا باعث شد تا هروه رنار در بازگشت از مصر با انتقادات بسیار زیادی روبرو و اینده اش در مراکش با ابهامات بسیار زیادی روبرو شود.

مرد فرانسوی که از مدت ها قبل با گمانه زنی های فراوانی در راه پایان دادن به ماجراجویی اش با مراکشی ها روبرو شده بود در نهایت دو هفته بعد از ناکامی در کوپاآفریقا از سمت خود کنار رفت.

رنار در حالی ساعاتی پیش به صورت رسمی از شیرهای اطلس در شمال آفریقا بعد از سال ها خداحافظی کرد که طی یک هفته گذشته مجادله چهار میلیون دلاری با سران فدراسیون مراکش داشت اما در نهایت امروز به صورت رسمی استعفای خود را با دریافت بخش اندکی از این غرامت تقدیم فدراسیون کرد تا به صورت رسمی آزاد شود.

رنار با پیشنهادات بسیار زیادی روبرو است از جمله پیشنهاد هدایت تیم ملی مصر و عربستان که قرار است تا چند روز آینده پیرامون قبول یکی از این تیم ها تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج