برنامه‌های جدید برادران روسو اعلام شد
۸۸۸۲۳۸
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷
۵۲۶۴ 
برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی)، بعد از موفقیت جدیدترین پروژه مارول‌شان، چشم به آینده دوخته‌اند.

سینمافارس: برادران روسو، کارگردانان فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی)، بعد از موفقیت جدیدترین پروژه مارول‌شان، چشم به آینده دوخته‌اند. آن‌ها در‌ مراسم کامیک‌کان روز جمعه اعلام کردند که اقتباسی از کمیک Grimjack می‌سازند و می‌خواهند از مجموعه کارتونی کلاسیک Battles of the Planets اقنباسی می‌سازند. 

آن‌ها Grimjack را کارگردانی نمی‌کنند اما احتمالا لایو اکشن Battles of the Planet را کارگردانی خواهند کرد. آن‌ها این پروژه را از طریق کمپانی AGBO می‌سازند.

برادران روسو فیلم‌های جدیدی می‌سازند

هر دو پروژه این دو برادر را در دوران جوانی‌شان تحت تاثیر قرار دادند. آنتونی روسو (Anthony Russo) اظهار داشت:

از مدرسه تا خانه می‌دویدم که این فیلم را ساعت ۴ عصر ببینم.

فیلم Planets ورژن آمریکایی انیمه Gatchaman بود که اواخر ۱۹۷۰ و اوایل ۱۹۸۰ روی آنتن North America می‌رفت. این فیلم درباره ماجراجویی‌های تیم جوانی از بزرگسالانی مشهور به G-Force بود – مارک، جیسون، شاهزاده، کیوپ و تاینی – که با نیروهای Spectra و زولتار شیطانی می‌جنگیدند.

کمیک Grimjack نیز اولین بار توسط First Comics منتشر شد و جان استراندر (John Ostrander) و تیم‌ترومن (Tim Truman) خالقین آن بودند. آن داستان ماجراجویی‌های شمشیرزنی بود که شهر را اداره می‌کرد در حالی که جادو و تکنولوژی نیز وجود داشت.

منبع: هالیوود ریپورتر

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج