فیاضی: پنجم شدیم، اما برخی‌ها کم لطفی کردند
۸۸۸۲۷۴
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۰
۴۰۰۰
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: ما عنوان پنجم جهان را کسب کردیم، اما متاسفانه برخی‌ها کم لطفی کردند.

خبرگزاری فارس: دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: ما عنوان پنجم جهان را کسب کردیم، اما متاسفانه برخی‌ها کم لطفی کردند.

پوریا فیاضی درخصوص اینکه چرا برخی‌ها وی را با نام بابک صدا می‌زنند و برخی دیگر به او پوریا می‌گویند، اظهار داشت: زمانی که در رده نونهالان و نوجوانان بازی می‌کردیم برادرم هم والیبالیست بود، اما او این رشته را کنار گذاشت. نام برادرم بابک است و به نوعی هم می‌توان گفت که دو اسمه هستم.

وی درمورد عملکرد تیم ملی در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 خاطرنشان کرد: ابتدا باید خسته نباشید بگویم به افرادی که در این تورنمنت سخت کنار ما بودند. از مردم هم تشکر می‌کنم که مدام انرژی‌های مثبت برای ما ارسال می‌کردند. تورنمنت فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشتیم، اما فشارهایی از ابتدا به ما وارد شد که کارمان را سخت کرد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه همیشه منتقدان حضور دارند و نمی‌توان حضور آنها را کتمان کرد، گفت: دوست داشتم بیشتر به عنوان پنجمی ما توجه شود، اما آنقدر کم لطفی‌ها زیاد بود که واقعاً تعجب کردم. در همان ابتدا و در فرودگاه برخی‌ها پرسیدند که چرا تعدادی از بازیکنان به ایران نیامده‌اند؟

بازیکنان بعد از بازی‌های ملی و باشگاهی آزاد هستند و می‌توانند در زمان استراحت تفریح کنند. خیلی‌ها هم هستند که با پول برخی‌ها در جاهای مختلف جهان زندگی می‌کنند.

ما مقام خوبی کسب کردیم و بعد از هفته‌ها صدرنشینی در نهایت پنجم شدیم. ای کاش حُسن کار دیده می‌شد و از تیم استقبال می‌کردند و بعد انتقاد می‌کردند. متاسفانه برخی‌ها از ابتدا همه برای حمله آمدند.

فیاضی درمورد انتقادهایی که به بازی ایران با برزیل می‌شود، خاطرنشان کرد: در آن بازی ما دو ست عقب بودیم و خیلی خوب به بازی برگشتیم. در ست پنجم هم جلو بودیم. برخی نکات فنی وجود دارد که شاید کمتر کسی به آن توجه کند. لوکارلی، بهترین سرویس‌زن برزیل پشت خط سرویس بود.

او سرویس‌هایی می‌زد که واقعاً از توپ او آتش بلند می‌شد. در ادامه توپی آمد که خطای پاسور برزیل بود و اگر داور خطا می‌گرفت نتیجه بازی 10 بر 7 یا 8 می‌شد و سرویس زننده هم تغییر می‌کرد و تقریباً کار تمام بود.

وی که میهمان برنامه تلویزیونی «فرمول یک» بود، ادامه داد: در آن صحنه کولاکوویچ هم درخواست ویدئوچک کرد، اما داور درخواست ما را قبول نکرد. ضمن اینکه برزیل هم اسم و رسمی در دنیای والیبال دارد و داوران هم حواس‌شان به تیم‌های بزرگ هست. آن امتیاز می‌توانست سرنوشت را تغییر دهد و حالا ما بر طبل شادانه می‌کوبیدیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه اینکه ما 5 هفته در صدر جدول باشیم خیلی افتخار بزرگی است، اظهار داشت: شما در نظر بگیرید توپی با 110 کلیومتر سرعت به سمت شما می‌آید، حالا چه فرقی می‌کند که این سرویس را حسن زده باشد یا مایکل!؟ ما آلمان را شکست دادیم و همه گفتند گروزر نبود و به همین دلیل ایران پیروز شد، در حالی که جایگزین وی در 4 ست توانست 26 امتیاز کسب کند که عملکرد خیلی خوبی است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج