قدوسی: لیست دوتابعیتی‌ها را به رسانه‌ها می‌دهم
۸۸۸۴۸۷
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
۵۹۸۷
نماینده مردم مشهد با بیان اینکه کندویی از نفوذ در این کشور به تدریج شکل گرفته است، گفت: لیست افرادی که دوتابعیتی هستند را در اختیار رسانه ها قرار خواهم داد.

خبرگزاری تسنیم:  جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه اول مرداد) قوه مقننه با استناد به اصل 75 قانون اساسی طی اخطاری گفت: نظام اسلامی امروز از صبر راهبردی خارج شده و وارد اقدامات راهبردی شده است. دوگانه جنگ یا صلح با حکمت رهبر معظم انقلاب به گزینه نه جنگ و نه مذاکره، بلکه مقاومت تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: جریان انقلابی تفنگدار در عرشه کشتی انگلیس که در حمایت و اسکورت ناو سلطنتی است، آن را تسخیر می کند. بسیجیان انقلابی به کندوی نفوذ، نفوذ کرده در حال قلع و قمع نفوذیان هستند. زمانی که جریان نفوذ ضربه می بیند، ملکه آن فرار می‌کند و سربازانش دیوانه می‌شوند و به هر کسی حمله می‌کنند و زهر خود را می‌ریزند.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس ادامه داد: کندویی از نفوذ در این کشور به تدریج شکل گرفته و ملت باید بدانند که تمام مصیبت‌های امروز کشور در این کندو مدیریت می‌شود که این کندو، کندوی جریان غرب گرا و نفوذ است تا به ملکه این کندو حمله نکنید، سربازان نخواهند گذاشت که وضع شما بهبود یابد و از شر این جریان غرب گرا راحت شوید.

نماینده مشهد در مجلس علت حملات به مواضع و سوالات خود و نمایندگان انقلابی را حمله به ملکه نفوذ دانست و عنوان کرد: این نیش‌ها قابل تحمل و شیرین است.

کریمی‌قدوسی یادآور شد: روز گذشته در پس سوال 27 نفر از نمایندگان مجلس از وزیر دفاع درباره یکی از این افشاگری‌ها درباره کندوهای نفوذ و بحث دوتابعیتی‌ها، وزیر دفاع به مجلس آمد و 5 مرتبه علیرضا رحیمی نماینده سوال کننده نام من را مطرح کرد و سوال رسمی من از وزیر امور خارجه که درباره نفوذ در تیم مذاکره کننده هسته‌ای و نقش دری اصفهانی در این تیم بود و همچنین درخصوص اظهاراتم درباره دوتابعیتی بودن رئیس جمهور بیان کردند.

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: اگر اسمی از یک نفوذی و دوتابعیتی برده شد، سوال این است که ما با چه قدرتی این کار را انجام دادیم؟ طرح بررسی دوتابعیتی‌ها را مجلس به تصویب رساند و رأی هیپت تحقیق و تفحص از سوی رئیس مجلس به من ابلاغ شد و کار تحقیق و تفحص بدین ترتیب آغاز شد.

وی بیان کرد: پس از این با وزیر اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و وزیر امور خارجه نشست‌هایی داشتیم که هرفردی دوتابعیتی است را احصا کنیم و حدود یک سال روی این موضوع کار کردیم. گزارش این مهم را در کمیسیون امنیت ملی قرائت کردیم. در همانجا لیستی به پیوست این گزارش به کمیسیون ارائه شد و من در آنجا گفتم که این لیست را نباید منتشر کرد چرا که جامعه پذیرش شنیدن این اسامی را ندارد.

کریمی قدوسی افزود: برخی آقایان در همان جلسه از جمله آقای کواکبیان اصرار کردند که اسامی قرائت شود. با اصرار عزیزان، آقای جمالی نوبندگانی اسامی این یکصد نفر را قرائت کرد. پس از آن هم بنده عنوان کردم که مصلحت نیست این اسامی از کمیسیون به بیرون درز کند، اما همین آقای رحیمی پس از این جلسه مصاحبه و عنوان کردند که نام آقای روحانی در این لیست بوده است.

وی با بیان اینکه این لیست از یک میلیون و 200 دوتابعیتی در دستگاه‌های مختلف حاصل شده است، افزود: نهایتاً از میان این اسامی دو لیست به رنگ سبز و آبی تهیه و گزارش آن در صحن قرائت شد. این اسامی را شخصاً به دادستان کل کشور و معاون قوه قضائیه تحویل دادم که این افراد براساس قانون دوتابعیتی هستند. از سوی دیگر آقایان مدام مصاحبه می‌کردند که کریمی قدوسی گفته است آقای روحانی دوتابعیتی است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای رحیمی دو روز پیش در برنامه‌ای صبحگاهی که از شبکه 3 رسانه ملی پخش می‌شد، عنوان کرد که کریمی قدوسی گفته است آقای روحانی دوتابعیتی و آقای ظریف جاسوس است. من از ایشان درخواست می‌کنم که مذاکرات کمیسیون را استماع کند که من درخواست کردم این لیست به بیرون درز نکند که بعد بروید چنین حرف‌هایی بزنید و کریمی قدوسی را متهم کنید که جد و آبادش افغانی است! چون گفته است آقای رئیس جمهور دوتابعیتی است.

کریمی قدوسی در پاسخ به این سوال علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که از وی پرسید آیا چنین سخنی را مطرح کرده اید؟ گفت:بنده به هیچ عنوان چنین چیزی را نگفتم، بلکه آقای رحیمی و دیگران بودند که مصاحبه کردند. بسیاری از نمایندگان از جمله آقای قاضی‌پور به من مراجعه کردند که لیست دوتابعیتی‌ها را در اختیار آنها قرار دهم ولی چنین کاری را نیز انجام ندادم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: از دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، ثبت احوال، سپاه و شورای نگهبان درخواست دارم که اگر یک سند در تایید اتهاماتی که آقای رحیمی به بنده زدند، وجود داشت ایشان این سند را در صداوسیما پخش کند، در غیر این صورت صداوسیما باید این مذاکرات من راه به صوت کامل پخش کند.

وی ادامه داد: اگر دستگاه‌های داخلی چنین کاری نکردند، من از دولت افغانستان درخواست می‌کنم که اگر من رگه و ریشه‌ای از کشور افغانستان داشتم، عنوان شود. آقای رئیس مجلس شما هم مسئولید و این حقوق کسانی است که به من رآی داده اند.

کریمی قدوسی تصریح کرد: لیست پخش نشده اسامی دوتابعیتی ها با توجه به ظرفیتی که آقایان به وجود آوردند را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهم تا پیگیری‌های لازم انجام بگیرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 35
در انتظار بررسی:0
Sweden
14:25 - 1398/05/01
خدایا ما را از شر این بیگانگان نفوذی نجات بده اقا تمام فکرش غیر ایرانی است و اعمالش تفرقه و جو سازی بعد......
پاسخ ها
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱
حال اسامی را چه زمانی میدهند معلوم نیست چون چند فامیل هم بین دو تابعیت ها هستن
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/05/01
خودت هم جزوشونی مردی از افغانستان
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1398/05/01
تو اول ثابت بکن خودت ایرانی هستی بعد
Australia
14:34 - 1398/05/01
واقعا این اقا به عنوان نماینده مردم مشهد چه کار مفیدی در این مدت برای مردم انجام داده؟
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/05/01
وقتی عراق ب کویت حمله کرد شهروندان کویتی که تا پیش از اون خود را کویتی اصل میدونستن و با ایرانی ها دشمنی داشتن؛ رفتن سراغ صندوق های قدیمی و شناسنامه های پدر و مادرو جدشون و خلاصه هر مدرکی که ثابت میکرد ایرانی هستن رو درآوردن و نشون میدادن که ما نژادمون ایرانی هست و با اون مدارک وارد خاک ایران میشدن و جون خودشون رو از دست عراقی ها نجات دادن....یه روزی خواهد رسید که مجبور میشوید شناسنامه اجداد خودتون رو در بیارین و مشخص بشه کجایی هستین...
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1398/05/01
وای به مردم مشهد با این انتخوابتون
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/05/01
چیزیکه معلومه اقای قدوسی خودش افغانی ودوتابعیتی بوده ولی سپاه اطلاعات سپاه ووزارت اطلاعات باهم روی دوتابعیتی هاکارکردن!!@؟؟حالاازطرف دیگه برجام بحرفیم؟!برجام چه بدی داشت که ازاول خوشتان نمی امد!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
واقعاآفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
خودش افغانیه خدا میدونه چند تا افغانی و فک و فامیلای پدرش و آورده ایران با پررویی تمام مجلس رفته حالا میخواد لیست دوتابعیتی ها رو رو کنه
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1398/05/01
اخه اگربرجام قبول میشدکاسبان دشمنی مرگ برامریکاتمام میشدازکجامیشدباستی هیلزدرست کرد
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/05/01
آقایون لطفا این منجلابی رو که درست کردید بهم نزنید که گندش عالم رو بر میداره.ما خودمون میدونیم چه خبره.
Iran, Islamic Republic of
15:25 - 1398/05/01
مرده و حرفش
واقعا منتشر کنید ببینیم کدام حضرات پاسپورت دیگه ای هم دارند چه عیب داره
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/05/01
بااین تفاسیر شما افغانی هستید یا نه اینهمه آسمان ریسمون بافتن نداره.همین
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1398/05/01
چرا باید به دو تابعیتی ها مسولیت داد ؟؟؟
بیشتر آنها جاسوسی میکنند و نفوذی هستند . حتی اگر در ادارات کوچک خدمت کنند باز هم قابل اعتماد نیستن .
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1398/05/01
شرط میبندم نمیدهی !
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
خیلی بی ادب این قدوسی خیلی نه کم اصلا دوست این ملت دولت نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
جالبه برای خودش میگه دیگران سند رو کنن و دولت افغانستان بگه من افغانی نیستم ولی برای دیگران میگه خودش سند داره تو واسه خودت سند رو کن بقیه پیشکش مردیکه ...
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/05/01
تا مثل این هستن مملکت همینه
United Arab Emirates
16:44 - 1398/05/01
چقد منفوری شما
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
میخواد حواسها رو از افغانی بودن خودش پرت کنه
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1398/05/01
الان جنگ جنگ تفرقه هست جنگ جنگ نفاق
الان دقیقا با ولایت راه نمیروید
یا جلو میافتید
یا خیلی عقب میافتید
با ولایت باید گام برداشت
همین
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/05/01
لطفا حودت در تلگرامها منتشر کن
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1398/05/01
اخه تو خودت مال کجا هستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
افغانستان میدونی که اینا با تابعیت افغانی و فلسطینی مشکلی ندارن با تابعیت جاهای دیگه مشکل دارن در صورتیکه افغانیان که مثل یهودیها ایران و غصب کردن
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1398/05/01
واقعا به قول رحیمی ایشون چکار هست؟
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1398/05/01
بابایه کم استراحت کن،،،چه خبره همه جاسرک میکشی
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1398/05/01
تنها با اعتراف خانم کلینتون در کتاب انتخاب های سخت بیش از5000 فعالین با هزینه دهها میلیون دلار ی قبل از سال 88 برای نفوذ و براندازی آموزش و بداخل نفوذ داده شدند. نیاز به ساخت و پخش گاندو های سریالی هستیم.
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1398/05/02
درود بریاران امام زمان عج ولایت پذیر
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/05/02
وای قدوسی تو خیلی زشتی معلومه ایرانی نیستی
Iran, Islamic Republic of
11:30 - 1398/05/02
خیلی وقت پیش باید این کار را می گردید نه حالا ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج