۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹
۸۸۸۴۸۸
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
۱۳۴۹۸ 
واگن‌ها خودرو‌هایی مناسب برای گردش و تفریح هستند. آن‌ها معمولا فضا و صندلی‌های زیادی داشته و ایمنی مطلوبی دارند. در ادامه ما شما را با بهترین واگن‌های موجود در سال ۲۰۱۹ آشنا کرده و سبکی جدید از خودروسازی را به شما نشان خواهیم داد.

برترین‌ها: واگن‌ها خودرو‌هایی مناسب برای گردش و تفریح هستند. آن‌ها معمولا فضا و صندلی‌های زیادی داشته و ایمنی مطلوبی دارند. در ادامه ما شما را با بهترین واگن‌های موجود در سال ۲۰۱۹ آشنا کرده و سبکی جدید از خودروسازی را به شما نشان خواهیم داد. سبکی که همراه خانواده بوده و به فکر گردش آخر هفته شماست!

فیات ۵۰۰ ال (Fiat ۵۰۰L)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

فیات ۵۰۰ ال یکی از گزینه‌های مناسب برای سفر‌های خانوادگی بوده و به دلیل برخورداری از امکانات متنوع و لوکس، واگنی متفاوت برای خانواده‌ها خواهد بود. ۵۰۰ ال پیشرانه کوچکی داشته و در آرامش کامل و با فشار دادن پدال گاز، شاهد افزایش سرعت و قدرت ۵۰۰ ال خواهیم بود. ۵۰۰ ال ظاهری کوچک و ظریف داشته و به تمام اتصالات و فناوری‌های جدید مانند اپل کارپلی و اندروید اتو مجهز شده است.

شاید تنها نقطه ضعف ۵۰۰ ال را باید شیشه جلوی بزرگ و ضعفِ سیستم صفحه لمسی آن دانست. البته دید راننده به لطف شیشه‌های بزرگ جلو، در وضعیت مطلوبی به سر برده و استفاده از رابط کاربری فیات به آسانی صورت می‌گیرد.


مینی کوپر کلابمن (Mini Cooper Clubman)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

مینی کوپر کلابمن را می‌توان یک واگن اسپرت و خانوادگی دانست. کلابمن فضای مناسبی را در اختیار صاحبان خود قرار داده و برند مینی، تضمینی برای کیفیت و کارایی آن خواهد بود.

در مینی کوپر کلابمن از پیشرانه چهار سیلندر با توان ۱۳۴ اسب‌بخار استفاده شده و در صورت پرداخت پول بیشتر، می‌توان از نسخه ۱۸۹ اسب‌بخاری آن بهره برد. علاوه‌براین، بسیاری از تزئینات و امکانات داخلی مینی کوپر کلابمن سفارشی بوده و خریداران توان انتخاب رنگ و تم‌های تزئیناتی مختلف را دارند.


بیوک رگال تورکس (Buick Regal TourX)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

فضای کابین بیوک رگال تورکس ۳۳ فوت مکعب بوده و وقتی صندلی‌های عقب را در بیوک رگال تورکس بخوابانید؛ فضای کابین این خودرو تقریبا ۲ برابر خواهد شد. در تورکس از پیشرانه ۴ سیلندر با توان ۲۵۰ اسب‌بخار استفاده شده و قدرت موتور به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود.

برخی از خریدارن از تورکس ناراضی بوده و کیفیت داشبورد آن را زیر سوال برده‌اند. اما باید توجه داشت که تورکس محصولی ارزان قیمت بوده و برای پاسخ به نیاز‌های حداقلی مشتریان آمریکایی ساخته شده است.


سوبارو اوتبک (Subaru Outback)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

سوبارو اوتبک از پیشرانه‌ای ۶ سیلندر با توان ۲۵۶ اسب‌بخار استفاده کرده و قدرت زیادی دارد. این محصول ژاپنی بهترین امتیاز‌های ایمنی را گرفته و حقیقتا می‌توان آن را محصولی خانوادگی دانست. اوتبک برای عبور از جاده‌های سنگی، شنی، ماسه‌ای و گلی هیچ مشکلی نداشته و مصرف سوخت بسیار پایین و قابل توجهی دارد.


بی‌ام‌و سری ۳ واگن (BMW ۳-Series Wagon)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

کمپانی بی‌ام‌و تاریخ طول‌ودرازی داشته و همواره مشغول ساخت خودرو‌های لوکس و با کیفیت برای مشتریان همیشگی خود بوده است؛ بنابراین باید گفت که بی‌ام‌و سری ۳ واگن هیچ تفاوتی نسبت به سایر محصولات بی‌ام‌و نداشته و از نظر زیبایی و امکانات، مسیر تاریخی آلمانی‌ها را پیموده است.

سری ۳ واگن از پیشرانه‌ای ۴ سیلندر با توان ۲۴۸ اسب‌بخار برخوردار بوده و قدرت آن توسط گیربکسی ۸ سرعته و اتوماتیک به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود؛ بنابراین اگر شما به دنبال اصالت، قدرت و فضای ذخیره‌سازی بیشتری هستید؛ حتما باید به بی‌ام‌و سری ۳ توجه کنید.


جگوار ایکس‌اف اسپرت بریک (Jaguar XF Sportbrake)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

جگوار ایکس‌اف اسپرت بریک خودرویی سریع، جذاب و در عین حال اسپرت و خانوادگی است. این خودرو در بین محصولات کمپانی جگوار از شهرتی جهانی برخوردار است.

در ایکس‌اف اسپرت بریک از پیشرانه V۶ با توان ۳۸۰ اسب‌بخار استفاده شده و شتاب صفر تا ۱۰۰ آن هم حدود ۵ ثانیه است. همه افراد توان کنترل کامل جگوار ایکس‌اف را داشته و به راحتی می‌توان با استفاده از آن حدود ۹ چمدان بزرگ را حمل کرد.


پورشه پانامرا اسپرت توریسمو (Porsche Panamera Sport Turismo)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

یکی از محصولات لوکس و سریع کمپانی پورشه در لیست ما حضور دارد. این محصول، پورشه پانامرا اسپرت توریسمو نام داشته و چیزی از جگوار ایکس‌اف اسپرت بریک کم ندارد. پانامرا اسپرت توریسمو با پیشرانه‌های مختلف و در نسخه‌هایی گوناگون عرضه می‌شود. پانامرا اسپرت توریسو، کابینی جادار و بسیار بزرگ داشته و یک وسیله نقلیه مناسب برای خانواده‌ها است.


آئودی‌ای ۴ آلرود کواترو (Audi A۴ Allroad Quattro)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

آئودی برخلاف سایر خودروسازان لوکس، با ساخت‌ای ۴ آلرود کواترو ثابت کرد که تمرکز خود را برروی عملکرد محصولات خود قرار داده و کمتر درگیر تزئینات آنچنانی و امکانات عجیب و غریب می‌شود؛ بنابراین در آلرود کواترو از پیشرانه‌ای با توان ۲۴۸ اسب‌بخار و گیربکسی بسیار قدرتمند و سریع استفاده شده و نیروی تولیدی به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود. ظاهر بیرونی و داخلی‌ای ۴ بسیار خوب و زیبا طراحی شده و در داخل آن فضای زیادی برای سرنشینان وجود دارد. آئودی آلرو کواترو برای سواری نرم و لذت‌بخش، انتخابی ایده‌آل است.


ولوو وی ۹۰ کراس کانتری (Volvo V۹۰ Cross Country)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

ولوو وی ۹۰ کراس کانتری وسیله‌ای مناسب برای رفتن به سفر‌های طول‌ودراز است. در وی ۹۰ کراس کانتری، ارتفاع خودرو نسبت به زمین حدود ۸ اینچ افزایش داشته و قدرت پیشرانه به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود. وی ۹۰ کراس کانتری در دو نسخه متفاوت عرضه شده و هر دو نسخه از پیشرانه‌های ۴ سیلندر استفاده می‌کنند. ولی توان آن‌ها ۲۵۰ و ۳۱۶ اسب‌بخار بوده و دلیل افزایش توان نسخه دوم را باید افزودن یک سوپرشارژر قدرتمند دانست. وی ۹۰ کراس کانتری از نظر ایمنی شرایط بسیار خوبی داشته و با رانندگی نیمه مستقل به شما کمک خواهد کرد!


مرسدس بنز ئی کلاس واگن (Mercedes-Benz E-class Wagon)

۱۰ خودروی واگن برتر جهان در سال ۲۰۱۹

آخرین خودروی لیست ما، مرسدس‌بنز ئی کلاس واگن است. مرسدس‌بنز برای سفری خانوادگی و لوکس، دست به کار شده و ئی کلاس واگن را عرضه کرده است. این خودرو نظر بسیاری از متخصصان مربوطه را جلب کرده و به شدت با استقبال آن‌ها مواجه شده است. در ئی کلاس واگن شما از پیشرانه‌ای قدرتمند برخوردار شده و به لطف سیستم تعلیق بی‌نظیره مرسدس، به راحتی در جاده‌های گوناگون رانندگی می‌کنید.

منبع: hotcars

امین نقی زاده
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1398/05/02
بزودی محصول واگن دار پراید تو راهه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
اتفاقا حدود 15سال پیش پراید صبا تولید شد که همون پراید استیشن بود در کنارش نمونه ون پراید با موتور نیسان زامیاد رو هم تولید کردن که اسمش کاروان شد که هردو ماشین امار فروش خوبی نداشتن و شکست خوردن
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/05/02
چند ماه پیش توی همین تهران من بنزcls 500 استیشن(واگن) اتاق جدید با پلاک ملی دیدم !!!!!!!
اول فکر کردم مشکل از چشم های منه ولی سرچ که کردم دیدم واقعیت داره
تو خود المان هم فکر کنم این مدلش سخت گیر بیاد!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/05/02
لعنت به صاحبان ایران خودرو و سایپا و حامیانشون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج