فلاحت‌پیشه: شکایت از من خلاف قانون است
۸۸۸۵۱۲
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
۸۲۸۵
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی درباره شکایت شورای عالی امنیت ملی از وی گفت: شکایت دبیرخانه شورای امنیت ملی از بنده خلاف قانون اساسی است.

خبرگزاری ایلنا: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی درباره شکایت شورای عالی امنیت ملی از وی گفت: شکایت دبیرخانه شورای امنیت ملی از بنده خلاف قانون اساسی است.

حشمت‌الله فلاحت پیشه درباره شکایت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی از وی، گفت: شکایت دبیرخانه شورای امنیت ملی از بنده خلاف قانون اساسی است. امروز تلاش شد در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان حضور پیدا کنم و توضیحاتی را ارائه دهم اما به دلیل تعدد شکایت‌های مختلف دیگر، نوبت به من نرسید و این مسئله به هفته دیگر موکول شد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: من ۲۵ سال است که به عنوان کارشناس در عرصه سیاسی کشور حضور دارم، حتی زمانی که رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بودم به عنوان کارشناس مسائلی را مطرح می‌کردم.

نماینده مردم اسلام آباد غرب گفت: چیزی که قرار است بنده تاوانش را پس بدهم این است که به تحقیر کمیسیون امنیت ملی توسط دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی واکنش نشان دادم زیرا این مسئله را مایه تحقیر کمیسیون می‌دانستم که هیچ وقت دبیر شورای عالی امنیت ملی در جلساتش حضور پیدا نمی‌کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دبیر شورای عالی امنیت ملی نباید مسئله‌ای را در رابطه با مجلس مطرح کند یا اگر مطرح می‌کند باید همچون دیگر مسئولان کشور در جلسات کمیسیون امنیت ملی حضور پیدا کند.

وی ادامه داد: چندین و چندبار به ایشان نامه دادم و از ایشان در موارد مختلف دعوت کردم اما هیچ وقت دبیرخانه دعوت کمیسیون را اجابت نکرد. حتی به صورت حضوری هم این دعوت را تکرار کردم اما باز هم اجابت نشد و برخورد غرورآمیزی با کمیسیون صورت گرفت؛ لذا مجبور شدم در این زمینه مصاحبه کنم و بگویم دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی نباید شأن کمیسیون را پایین بیاورد و آن را زیر سوال ببرد.

فلاحت‌پیشه گفت: مصوبه‌ای از سوی شورای امنیت نه برای کمیسیون امنیت ملی و نه برای بنده که رئیس آن بودم به هیچ وجه ارسال نشده و حتی تماسی هم از سوی شورای امنیت در این مورد گرفته نشد.

وی عنوان کرد: بی‌صبرانه منتظر جلسه بودم، اما نمی‌دانم چرا عقب انداختند و شکایت را دوباره رسانه‌ای کردند. من می‌خواهم سریع‌تر این جلسه گذاشته شود تا از شأن مجلس دفاع کنم آن هم در حالیکه برخی از بزرگان خانه ملت در دفاع از قانون اساسی سکوت کردند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اصل قانون اساسی بیان می‌کند که نماینده حق اظهارنظر دارد و از نایب رئیس کمیسیون قضایی تشکر می‌کنم که با ادله قانونی اعلام کردند به این شکایت هیچ وجهه قانونی ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/05/01
همان تو و امثال تو پدر مملکت را در آورد چه افتخار هم میکنه ۲۵ سال کمی خجالت چیز بدی نیست :
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1398/05/01
مگر کسی جرات دارد از ژن های خوب شکایت کند
پاسخ ها
بدون نام
Turkey
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۲
اره ولله ولی کاش میدونستیم این آغا مدرک تحصیلیش چیه
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1398/05/01
دم انتخابات هست نگران نباش
صراحتا میخواند از گود بیرون بری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج