سریع‌ترین شاسی‌بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید
۸۸۸۹۰۵
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
۹۷۹۴ 
در حال حاضر علاقه مشتریان به خرید کراس اوور و شاسی بلند نسبت به سدان‌ها افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل در این مقاله شما را با سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ آشنا می‌کنیم.

وب‌سایت گجت‌نیوز - حسین مرادی: در حال حاضر علاقه مشتریان به خرید کراس اوور و شاسی بلند نسبت به سدان‌ها افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل در این مقاله شما را با سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ آشنا می‌کنیم.

امروزه بسیاری از مردم خواهان خرید کراس اوور‌ها و شاسی بلند‌ها هستند و این محصولات در بازار نیز با فروش بسیار خوبی مواجه هستند. خریداران معمولا به موضوع قدرت و میزان اسب بخار خودرو در هنگام خرید آنچنان که باید توجه نمی‌کنند، اما آن دسته از مشتریانی که قصد خرید یک خودرو لوکس را دارند باید به سطح سواری آن نیز توجه کنند.

امروزه بسیاری از کراس اوور‌ها و شاسی بلند‌ها از جدیدترین تکنولوژی‌ها بهره می‌برند که به همین دلیل نسبت به گذشته عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند. از این رو قصد داریم اکنون شما را با سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ آشنا کنیم.

رولزرویس کولینان

قدرت: ۵۶۳ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

خودرو‌هایی که لقب لوکس را یدک می‌کشند، در کنار ظاهر لوکس می‌بایست از موتوری قدرتمند بهره ببرند تا شتاب‌گیری آن‌ها بسیار مطلوب باشد. رولزرویس کولینان یک خودرو لوکس با قدرتی چشمگیر است. این خودرو از یک موتور ۱۲ سیلندر ۶.۷ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل ۵۶۳ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متری را ارائه کند. رولزرویس کولینان با چنین قدرتی می‌تواند ظرف مدت ۴.۸ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.


بی ام و ایکس ۶ ام

قدرت: ۵۶۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

بی ام و ایکس ۵ ام مورد نظر ما مدل کوپه است که البته در حال حاضر بی ام و ایکس ۵ مدل ۲۰۱۹ رونمایی نشده است. این خودرو از یک موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قدرت تولید شده از موتور حدود ۵۶۷ اسب بخار است. این شاسی بلند کوپه می‌تواند ظرف مدت ۳.۸ ثانیه از سرعت صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. البته نسل جدید این خودرو از شتاب بیشتری برخوردار خواهد بود.


رنجروور اسپرت SVR

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

رنجروور در جاده و پیست به ارائه عملکرد بالا معروف نیست، بلکه مخاطبان خودرو آن را به دلیل توانایی‌های بالا در آفرود می‌پسندند، اما پس از عرضه خودرو رنجروور اسپرت SVR دیدگاه علاقه‌مندان نیز دستخوش تغییر شد. این مدل از یک موتور ۸ سیلندر ۵ لیتری سوپر شارژردار بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۵۷۵ اسب بخار تولید کند. چنین قدرتی با رنجروور اسپرت SVR این توانایی را می‌دهد تا ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به ۹۶ کیلومتر بر ساعت برسد.


مرسدس-ای ام جی GLS۶۳

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

در اکثر لیست بهترین‌ها شاهد نام مرسدس‌ای ام جی هستیم و اکنون نیز مدل GLS۶۳ آن در لیست سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ قرار گرفته است. این مدل از یک موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قدرت ۵۷۷ اسب بخاری آن باعث می‌شود ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.


مرسدس-ای ام جی GLE۶۳ S

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

در لیست سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ شرکت مرسدس محصولات دیگری نیز دارد. مدل GLE۶۳ S از برادر بزرگ‌تر خود همان موتور را قرض گرفته است، اما به دلیل سایز کوچک خود می‌تواند ظرف مدت ۴.۵ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. نسل جدید GLE ۲۰۲۰ از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود.


مرسدس-ای ام جی G۶۳

قدرت: ۵۷۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

این خودرو نیز همانند دو خودرو قبلی از این شرکت خودروسازی از یک موتور ۸ سیلندر بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی معادل ۵۷۷ اسب بخار و گشتاور ۸۵۰ نیوتن‌متری را تولید کند. این خودرو قادر است ظرف مدت ۳.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.


مازراتی لوانته تروفئو

قدرت: ۵۸۲ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

فراری تاکنون محصولی در کلاس کراس اوور به بازار عرضه نکرده است، اما مدتی است که شرکت مازراتی در این بازار حضور فعالی داشته است. مازراتی لوانته تروفئو در مدل استاندارد از موتور ۶ سیلندر توئین توربو با قدرت ۵۸۲ اسب بخار بهره می‌برد که البته مدل تروفئو از موتور ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو برخوردار است.


بنتلی بنتایگا اسپید

قدرت: ۶۲۶ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

بنتلی بنتایگا اسپید همانند رولزرویس کولینان برای ارائه شتاب‌گیری نرم از یک موتور ۱۲ سیلندر ۶ لیتری توئین توربو بهره می‌برد که قادر است قدرتی معادل ۶۲۶ اسب بخار تولید کند. بنتلی بنتایگا اسپید نسبت به مدل استاندارد خود حدود ۲۶ واحد اسب بخار قدرتی بیشتری دارد که به همین دلیل حداکثر سرعت آن ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت است.


لامبورگینی اوروس

قدرت: ۶۴۱ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

اوروس به عنوان شاسی بلند معروف شرکت لامبورگینی محسوب می‌شود که از موتور ۸ سیلندر توئین توربو بهره می‌برد. این موتور می‌تواند قدرتی معادل ۶۲۷ اسب بخار تولید کند که به لطف چنین قدرتی ظرف مدت ۳.۲ ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.


جیپ گرند چروکی تراک هاوک

قدرت: ۷۰۷ اسب بخار

سریع‌ترین شاسی بلند‌های سال ۲۰۱۹ را بشناسید

جیپ گرند چروکی تراک هاوک از یک موتور ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری سوپر شارژردار همی بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی معادل ۷۰۷ اسب بخار تولید کند. این خودرو توانسته است رکورد‌های زیادی را به نام خود به ثبت برساند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1398/05/04
یا حضرت لامبورگینی.....
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/05/04
درود
سپاس از شناساندن ( معرفی) این خودروها خودتان هم می دانید امکان واردات این خودروها نیست و در حد دانستنی ها سودمند بود اگر هم وارد شود برای از ما بدتران است
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1398/05/04
پراید رو فراموش کردین

با قدرت اسب بخار ۹۰۰
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
آفرین . فکر کنم تیبا و ساینا هم دور و ور همینا باشه . آخه چرا ننوشتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1398/05/04
دو اشتباه دارید .اولی در سرفصل نوشتید بی ام و ایکس ۶ ام ولی در توضیحات در مورد بی ام و ایکس ۵ ام توصیح دادید .۲ قدرت موتور لندروور رو در سر فصل ۵۷۷ اسب بخار نوشید ولی در توضیحات ۵۷۵ اسب بخار ....
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1398/05/25
سلام ببخشید بنده قصد چوب کردن لای چرخ ندارم شاید خیلی هاتون طرفدار رولز رویس باشید ولی اخه این قابل قبول نیس که طرفدار ماشینی باشم که با ی موتور ۱۲ سیلندر تقریبا۷ لیتری ،قدرت کمتری نسبت به ماشینی تولید میکنه ۸ سیلندر هست و موتورش ۴ لیتره... منظورم لامبورگینیه....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج