افراد بدحجاب باعث شادی دشمن می‌شوند
۸۸۹۰۶۷
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
۷۳۵۱ 
امام جمعه موقت تهران:
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: افراد بی حجاب و بدحجاب در جامعه، اسلام را دشمن شاد و دین مبین و پاکدامنی را تحقیر می کنند.

ایرنا: رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: افراد بی حجاب و بدحجاب در جامعه، اسلام را دشمن و دین مبین و پاکدامنی را تحقیر می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی شامگاه چهارشنبه در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی آمران به معروف و ناهیان از منکر چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: باید مسئولان و متولیان فرهنگی ناظران امنیتی و انتظامی با غیرت دینی خود ریشه ترویج فساد و بدحجابی را از سرچشمه بخشکانند و شبکه های ترویج ابتذال و فساد در جامعه اسلامی را قطع کنند.

وی تصریح کرد: برخی از جوانان و نوجوانان در جامعه اسلامی ناآگاهانه در دام شیطانی بی عفت و بدحجابی وارد می شوند که باید این قشر ناآگاه بی گناه را هوشیار و از منجلاب فساد رهایی داد.

افراد بدحجاب باعث شادی دشمن می‌شوند

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور افزود: باید متولیان فرهنگی به گونه ای با افراد منحرف و کجرو برخورد کنند که مخاطب احساس کند که آمر به معروف و ناهی از منکر خیرخواه اوست .

وی ادامه داد: آمران به معروف و ناهیان از منکر باید مهارت مخاطب شناسی را کسب کنند چرا که اگر مخاطب شناسی درست انجام نشود باعث تخریب و تشدید مشکل در جامعه خواهد شد.

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن قصد دارد که افراد جامعه را به هر طریقی منحرف و آنها را نسبت به دین مبین اسلام بدبین کند، از این رو آمران به معروف باید با الگو قرار دادن زندگی و منش رفتار درست خود و به دیگران زندگی خوب را هدیه دهند.

صدیقی گفت: امر به معروف و نهی از منکر دخالت در کار دیگران به حساب نمی آید و آمران به معروف و ناهیان از منکر باید با رفتارخود سیره انبیاء و ائمه اطهار(ع) را آن چنان گسترش دهند که همه از بدیها و منکرات متنفر شوند.
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور افزود: بدون اخلاق پسندیده هیچ کاری تاثیر مثبت ندارد و شما باید با اخلاص و برای رضای خدا انجام وظیفه کنید و در این راه استقامت تشکیلاتی و ارزیابی و رصد کردن خروجی ها لازم است.

وی ،بانوان با حجاب و با عفت در جامعه را حافظان و پیروان خون شهدا و مجاهدان طریق عدالت دانست و تصریح کرد: چادر و حجاب کامل بانوان در جامعه اسلامی مقدس و تداوم راه شهدا و صالحان می باشد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد نیز در این آیین گفت : برخی نازیبایی ها و فرهنگ هنجارشکن غربی و جامعه اسلامی رخنه کرده است که ضرورت دارد متولیان و مسئولان فرهنگی برای ریشه کنی آن همت مضاعف داشته باشند.

حجت الاسلام محمدعلی نکونام ، شکستن حریم ها و ترویج ابتذال در جامعه اسلامی که غیرت، فرهنگ ایثار و شهادت عطرآگین است جایگاهی ندارد.

وی از مسئولان فرهنگی و مذهبی خواست تا غده سرطانی فساد اخلاقی و رفتاری جامعه را از ریشه بزنند تا جامعه از راه سعادت و عدالت راستین انبیاء و اولیا ء منحرف نشود.

همزمان با جلسه اختتامیه کارگاه آموزشی بیست و یک روزه آمران معروف و ناهیان منکر این استان با حضور رییس ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور رونمایی از سند انتظار با عنوان چشم انداز امربه معروف و نهی از منکر در گام دوم انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری انجام شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج