ناظم‌الشریعه: احترام زیادی برای حریفان‌مان قائلیم
۸۸۹۲۷۵
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
۲۸۳۴
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: ما به دنبال ارائه نمایشی خوب در مرحله انتخابی مسابقات قهرمانی آسیا داریم و احترام زیادی هم برای حریفان خود قائل هستیم.

سایت فدراسیون فوتبال: محمد ناظم الشریعه اظهار داشت: مراسم قرعه کشی دقایقی قبل انجام و قرعه تیم ما در مسابقات مشخص شد. با دو تیم ترکمستان و قرقیزستان همگروه شدیم و البته می‌دانیم که همیشه توقعی که از تیم فوتسال ایران وجود دارد بدون درنظر گرفتن تیم‌ها، بالا است.

وی افزود : ترکمنستان میزبان مرحله نهایی مسابقات قهرمانی آسیا خواهد بود، بنابراین مجبور است که برنامه‌ریزی بسیار خوبی برای تیمش داشته باشد. به همین دلیل نباید این تیم را دست کم گرفت.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران ادامه داد: قرقیزستان هم دیگر حریف‌مان است. آخرین بار که با این تیم بازی داشتیم در مسابقات داخل سالن آسیایی 2017 بود و ترکیب جوانی در آن مسابقات داشت. سرمربی این تیم هم به خوبی می‌شناسیم و سال‌ها در مشهد مشغول به فعالیت بوده است. ازنظرم این تیم هم هدفمند در مسابقات حاضر می شود.

وی در پایان تاکید کرد: در هر صورت برای همه حریفانمان احترام زیادی قائل هستیم و همواره به دنبال ارائه نمایش خوب هستیم. به همین دلیل با یک آماده سازی مناسب در این مسابقات حاضر خواهیم شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج