عوارض زوج و فرد ۹۷ پس داده نمی‌شود
۸۹۰۲۰۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
۲۶۹۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد که عوارض اخذ شده بابت ترددغیرمجاز خودرو‌ها در طرح زوج و فرد سال ۹۷ به قوت خود باقی است و پس داده نمی‌شود.

خبرگزاری ایرنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تاکید کرد که عوارض اخذ شده بابت ترددغیرمجاز خودروها در طرح زوج و فرد سال ۹۷ به قوت خود باقی است و پس داده نمی‌شود.

موضوع اخذ عوارض از تردد در محدوده سابق زوج و فرد(کنترل آلودگی هوا) در سال ۹۷ مورد اختلاف شورای شهر تهران، شهرداری و پلیس بود و هست.

برخی اعضای شورای شهر تهران و پلیس معقتد بودند که برای تردد در محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ نباید عوارضی از سوی رانندگان پرداخت می شد حال انکه شهرداری آن را قانونی دانسته و به مصوبه شورای ترافیک تهران و تایید آن توسط شورای شهر و فرمانداری استناد می کند.

این کش و قوس ها و گاه برخی بگو مگو ها بین شهرداری و پلیس و رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا که از پیش از عید آغاز شده تا کنون هم ادامه دارد.

در تازه ترین تحول هم روز گذشته عیسی فرهادی فرماندار تهران در گفت و گو با یکی از رسانه ها عنوان کرد که اخذ عوارض از خودروها در محدوده زوج یا فرد در سال ۹۷ حذف شده و شهرداری تهران قرار است لیست را در اختیار پلیس قرار دهد.

وی ادامه داد: "آن عوارض که حذف شد و از مردم عوارض را نگرفتند؛ یک مدت بسیار کوتاهی بود ولی قرار شد که لیست را به پلیس ارائه دهند تا حذف شود."

فرماندار تهران با بیان این مطلب که مردم نباید نگران باشند و اصلا عوارضی از مردم گرفته نشده، در پاسخ به دیگر پرسشی دیگر درخصوص اینکه تکلیف مردم در پرداخت عوارضی که بابت تخلف ورود به محدوده زوج و فرد در سال ۹۷ برای آنها ارسال شده چه می‌شود؟ گفت: اگر عوارضی آمده که نیامده است قرار شد لیستش را شهرداری جدا کند و بدهد به پلیس تا پلیس آن را حذف کند.

خبرنگار ما پس از این اظهارات فرماندار تهران به سراغ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران رفت و موضوع را از وی پیگیر شد.

محسن پورسیدآقایی به خبرنگار ایرنا گفت که منظور ایشان(فرماندار تهران) به ظاهر حذف جرایم پلیس بوده نه عودت عوارض زوج و فرد.

وی خاطرنشان کرد: از خودشان یا معاون ایشان سوال کنید.

به نظر می رسد این ماجرا با پاسخ معاون شهردار تهران وارد فاز جدیدی شده و باید دید که پاسخ مسئولان فرمانداری پایتخت در این خصوص چه خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1398/05/06
ای دزد به تمام معنا خدا از شما نگذرد
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/05/06
مگه شما تا حالا چیزی هم پس دادین که اینم دومی باشه ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/05/06
چیزی که بما دادید یا ازتون گرفتیم دیگه پس نمیدیم .
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/05/06
مگر پولی را که شهرداری داد میشود پس گرفت
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1398/05/06
بیعرضه ترین مردم پایتخت دردنیا البته تقصیری هم ندارن چون دررفاه هستنو وازاینکه دولت براحتی جیبشان راخالی کند ابایی ندارندو انهااز مسافران و گردشگران چه باچپاول و زورگویی وچه از طریق امرارو معاش روزانه بدست میاورند (خلایق هرچه لایق )
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
اره در رفاهیم
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1398/05/06
شماها بواسطه حزب و احساسات مردم اومدید در راس کار و بجای امورات مردم مشغول چپاول هستید اگر مملکت ما صاحب داشته باشه که داره مطمئن باشید باید جوابگوی اعمال کثیف خودتون باشید
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/05/06
یکی بیاد بگه تکلیف این طرح جدید زوج و فردی که فقط منجردبه چپاول مردم شده چی شد و بکجا رسید چرا هیچکس بداد این مردم نمیرسه وای بحال روزیکه یکی پیدا بشه وای بحالتون
Iran, Islamic Republic of
23:10 - 1398/05/06
منو یاد داروغه ناتینگهام میندازه.....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج