موناکو به دنبال جذب فوق ستاره السد
۸۹۰۸۹۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۷
۴۲۴۰
طبق ادعای پایگاه رسمی الکاس قطر باشگاه موناکو فرانسه قصد دارد ستاره آفریقایی تیم السد را جذب کند.

ورزش سه: طبق ادعای پایگاه رسمی الکاس قطر باشگاه موناکو فرانسه قصد دارد ستاره آفریقایی تیم السد را جذب کند.

بغداد بونجاح یکی از بازیکنانی است که به واسطه درخشش در آسیا همراه با السد قطر مشتریان اروپایی زیادی را دست به نقد برای جذب خود می بیند.

او در سالی که گذشت قهرمانی تاریخی همراه با تیم باشگاهی اش در لیگ ستارگان به دست آورد و همواره توانسته در چند سال اخیر با قدرت، عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ برتر قطر را به دست بیاورد.

موناکو به دنبال جذب فوق ستاره السد

درخشش بی نظیر در لیگ قهرمانان آسیا باعث شده بود که زمزمه هایی مبنی بر حضور او در لیگ فرانسه و حتی لیگ برتر انگلیس به گوش برسد که هیچگاه به واقعیت نرسید.

اما حالا چند روز بعد از قهرمانی الجزایر در جام ملت‌های آفریقا با گل بونجاح، یکی از باشگاه‌های مطرح فوتبال فرانسه به دنبال جذب این مهاجم زهردار است.

طبق ادعای پایگاه رسمی الکاس قطر سران باشگاه موناکو به دنبال این هستند تا بغداد بونجاح را در نقل و انتقالات تابستانی به لیست خود اضافه کرده و از او در مسابقات لوشامپیونه استفاده کنند.

پیش از این نیز شایعات زیادی مبنی بر حضور این مهاجم آفریقایی در لیگ فرانسه به گوش می رسید و حالا باید دید مدیران باشگاه السد می‌توانند وی را راضی به ماندن در تیمشان کنند یا بونجاح سرانجام بعد از پشت سر گذاشتن چند سال درخشان راهی فوتبال اروپا خواهد شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج