آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «چراغ خاموش»
۸۹۱۰۴۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
۳۵۹۶
فیلم سینمایی «چراغ خاموش» با انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین نیمه دوم شهریورماه مقابل دوربین می‌رود.

بانی فیلم: کیان بابائیان تهیه کننده فیلم سینمایی «چراغ خاموش» با نام پیشین «احمق‌ها را معروف نکنیم» درباره وضعیت حال حاضر این پروژه به بانی فیلم گفت: ظرف چند هفته گذشته بازنویسی فیلمنامه انجام شد و از هفته جاری نیز با بازیگران و عوامل مذاکره خواهیم کرد. با توجه به برنامه ریزی ها فکر می کنم فیلمبرداری از نیمه دوم شهریور امسال آغاز شود.

آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی «چراغ خاموش»

وی افزود: حدود ۹۰ درصد از لوکیشن های فیلم در تهران خواهد بود. ۱۰ درصد دیگر فیلم نیز در یکی از شهرستان ها فیلمبرداری می شود که هنوز در مورد انتخاب شهر مورد نظر به جمع بندی نهایی نرسیده ایم.

بابائیان در پایان گفت: محور اصلی داستان «چراغ خاموش» درباره معضلات فضای مجازی و اینستاگرام است که این روزها به یکی از مسائل روز جامعه تبدیل شده. مضمون فیلم اجتماعی است، اما در طول داستان رگه هایی کمدی نیز وجود دارد.

مهیار شاهرخی که نویسندگی «بارکد» را در کارنامه خود دارد، نگارش فیلمنامه «چراغ خاموش» را برعهده داشته است. از میان عوامل پشت دوربین نیز حضور مرتضی غفوری به عنوان مدیر فیلمبرداری در پروژه قطعی شده است.

«چراغ خاموش» پنجمین فیلم بلند شاهد احمدلو پس از فیلم های «مشمشه»، «موش»، «اگه می تونی منو بگیر» و «چند می گیری گریه کنی» محسوب می شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج