شب‌های روشن به خیابان ۳۰ تیر بازگشت
۸۹۲۰۴۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
۱۵۷۱۹ 
پلمب اغذیه فروشان خیابان سی تیر - مهمترین گذر حیات شبانه پایتخت- باز شده و گذر زندگی در این محور تاریخی دوباره به جریان افتاده است.

خبرگزاری ایرنا خبر داد: پلمب اغذیه فروشان خیابان سی تیر - مهمترین گذر حیات شبانه پایتخت- باز شده و گذر زندگی در این محور تاریخی دوباره به جریان افتاده است.

پلمب اغذیه فروشی های سی تیر توسط اتحادیه اغذیه فروشان و به دلیل آنچه نداشتن مجوز اعلام شده انجام گرفته بود.

از جمله دلایلی که اتحادیه اغذیه فروشی ها برای پیگیری پلمب این واحدها آورده بود، نداشتن سند مالکیت و مالکیت ثبتی است؛ در حالی که مجری این گذر و شهرداری تهران می گویند این دکه ها در گوشه ای از کنار خیابان مستقر شده اند و امکان داشتن سند برای آنها چگونه وجود داشته باشد؟

شهرداری تهران از پلمب این اغذیه فروشان بشدت انتقاد کرده بود.

خیابان سی تیر پنجشنبه شب دهم مرداد ۹۸

زندگی به خیابان «سی تیر» بازگشت

مجری و پیمانکار گذر سی تیردر این باره گفت: 

* با پیگیری شهرداری منطقه ۱۲ با اداره اماکن مقرر شد مهلت یک ماهه برای پیگیری کارها و اخذ مجوز داده شد.

* (در پاسخ به این سوال که آیا اخذ مجوز باید از اتحادیه اغذیه فروشان باشد): در نهایت این کار باید از طریق اتحادیه اغذیه فروشان اتفاق بیفتد چون این واحدها زیرمجموعه این صنف محسوب می شوند.

خیابان سی تیر پنجشنبه شب دهم مرداد ۹۸

زندگی به خیابان «سی تیر» بازگشت

* نسبت به بهداشت این واحدها بسیار حساس هستیم و در این راستا با خانه سلامت قراردادی منعقد شده است.

* با همکاری اتحادیه و دیگر متولیان، فعالیت ها در گذر سی تیر که طی چند سال اخیر به محل مراجعه شهروندان تبدیل و در خلال آن اشتغالزایی مناسبی هم برای برای ۸۰۰ نفر مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شده است بدون مشکل ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1398/05/11
الان نصف مشکلات کشورحل شد
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1398/05/11
اینجا فقط جیب مردم را خالی کردن است رویسنگفرشهاش که نمی شه راه رفت خیلی زحمت کشیدن پیاد راه برای مردم درست کردن فقط یه مشت فست فوتی را آوردن مستقر کردند یه جور جیب آنها را خالی میکنند اونها هم هر طور دلشان میخواد مردم را میچاپند این است بیرون رفتن مردم گشت شبانه دوساعت تو صف این ساندویجهای آشغال وایستی معنی گردش تو ایران همینه
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/05/11
پول پول برطرف کننده تمام مشکلات تهران پول بده هوارا آلوده کن ..پول بده تراکم بخر ...پول بده پلمپ ها می شکند خلاصه مشکل دولت پول است ووو ......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج