تمرین پرفشار تیم ملی والیبال در حضور ظریف
۸۹۲۹۶۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
۴۵۲۸ 
تیم ملی والیبال در حالی تمرین امروز خود را پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک در روسیه پشت سر گذاشت که فرهاد ظریف لیبروی اسبق ایران نیز در فدراسیون حضور پیدا کرد.

خبرگزاری ایسنا: تیم ملی والیبال در حالی تمرین امروز خود را پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک در روسیه پشت سر گذاشت که فرهاد ظریف لیبروی اسبق ایران نیز در فدراسیون حضور پیدا کرد.

عصر امروز (یک‌شنبه) ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ پس از تمرین تیم‌ ملی نوجوانان والیبال در سالن فدراسیون، از ساعت ۱۷ تا ۱۹ ملی پوشان تیم بزرگسالان آخرین تمرینات خود را پیش از اعزام به مرحله اول مسابقات انتخابی المپیک در روسیه، زیر نظر ایگور کولاکوویچ و با حضور اصحاب رسانه و فرهاد ظریف لیبروی اسبق تیم ملی پیگیری کردند.

در آغاز تمرینات امروز، ملی‌پوشان ابتدا با استفاده از کش‌های مخصوص، حرکات کششی و کار سبک با توپ گرم کرده و خود را برای شروع تمرینات اصلی آماده کردند.

سپس مربیان تیم ملی با دستور کولاکوویچ طنابی را به دو سر تور وصل کردند تا ارتفاع تور بالاتر رود و بازیکنان زدن آبشار از ارتفاع بالا را تمرین کنند.

پس از آن ملی‌پوشان به دو تیم تقسیم شده و مشغول مرور کارهای تکنیکی شدند که مربیان تیم‌ ملی با انداختن سریع توپ به زمین مانع استراحت بازیکنان میشدند و همین موضوع فشار تمرین را چند برابر کرده بود.

در نیم ساعت پایانی تمرین امروز ملی‌پوشان، فرهاد ظریف لیبروی سابق تیم ملی نیز در سالن فدراسیون‌ والیبال حاضر شد تا از نزدیک تمرین سروقامتان ایران را تماشا کند.

در ادامه ملی‌ پوشان والیبال سبک قدیم را بازی کردند، به گونه‌ای که هر تیم باید یک امتیاز را با سرویس خود و سپس یک امتیاز را از سرویس تیم مقابل به دست می‌آورد تا در مجموع یک امتیاز برای آن‌ تیم محاسبه شود.

در جریان بازی تمرینی دو تیم، به دلیل مصدومیت سعید معروف کاپیتان و پاسور تیم ملی، تمرین برای دقایقی تعطیل شد تا افروزی مداوای لازم را ‌روی مچ پای او انجام دهد. پس از مداوای پزشک تیم ملی، معروف به تمرین اضافه شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج