حمله بی‌پایان به سیدجلال بعد از جدایی برانکو
۸۹۳۱۷۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
۹۶۲۷ 
کاپیتان پرسپولیس امروز سیبل انواع حواشی است و این در حالیست که او طی سه فصل اخیر نقش انکارناپذیری در موفقیت‌های سرخ‌ها داشته است.

ورزش سه: ابتدای فصل پانزدهم و در شرایطی که همه در انتظار بازگشت سیدجلال حسینی به این تیم بودند، توافق لازم صورت نگرفت تا او در نهایت با پیراهن زرد نفت تهران و شاگرد علیرضا منصوریان لیگ را استارت بزند. پرسپولیس در یکی از بهترین نمایش‌های فصول اخیر خود تنها به واسطه آوراژ گل قهرمانی را به استقلال خوزستانی واگذار کرد که تنها سه فصل بعد از آن راهی لیگ دسته اول شد.

جای خالی سیدجلال که در آن فصل در ترکیب نفت تهران بهترین مدافع لیگ لقب گرفت کاملا احساس می‌شد و همین مساله عاملی شد تا برانکو برخلاف عقیده پیشین خود، نسبت به همکاری با او ابراز تمایل کند. سیدجلال به پرسپولیس بازگشت و با بازوبند کاپیتانی رهبری سرخ‌ها را برعهده گرفت؛ ماحصل آن کسب سه عنوان قهرمانی و بالا بردن جام‌های پیاپی توسط کاپیتانی شد که انواع القاب را از سوی هواداران به خود اختصاص داد.

پرسپولیس لیگ پانزدهم و قهرمانی را در حالی از دست داد که با دریافت 34 گل هفتمین خط دفاعی ضعیف فصل قلمداد می‌شد. با این حال آنها طی سه فصل اخیر که منجر به قهرمانی‌شان شده در لیگ شانزدهم 14 گل، لیگ هفدهم 15 گل و در فصل گذشته نیز تنها 14 گل دریافت کرده‌اند. عملکرد موفق سیدجلال حسینی در کنار دیگر اعضای دفاعی این تیم نقش انکارناپذیری در موفقیت برای دستیابی به سه جام داشته است.

آغاز شایعات؛ برانکو سیدجلال را نمی‌خواهد!

روزهای پایانی فصل بود که شایعات عجیبی شکل گرفت. در حالی که سیدجلال حسینی با جدایی از تیم ملی، یکی از باثبات‌ترین بازیکنان پرسپولیس بود، طی روزهای پایانی فصل شایعاتی مبنی بر اینکه در فصل آینده تیم را همراهی نخواهد کرد شکل گرفت. ابتدا شایعه خداحافظی این بازیکن 37 ساله شکل گرفت که در همان جشن قهرمانی از سوی او تکذیب شد. با این حال چندی بعد هم شایعاتی مبنی بر اینکه برانکو و البته باشگاه خواهان پایان همکاری وی با پرسپولیس هستند جدی‌تر در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها شکل گرفت.

برانکو اما در طول فصل همواره جایگاه خاصی را برای کاپیتان تیمش که به شکل عجیبی تیم ملی را هم از دست داده بود در نظر داشت. حضور در مراسم خاص خداحافظی این بازیکن از تیم ملی و تمجید از سیدجلال حسینی با پیراهن ویژه‌ای که برایش در نظر گرفته بود، نشان می‌داد که او به خوبی از تاثیرگذاری این سد دفاعی آگاه است.

در ادامه با جدایی برانکو از پرسپولیس این شایعات به سمت دیگری رفت و اینبار اخباری مبنی بر اینکه باشگاه به دنبال پایان کار این بازیکن است به راه افتاد. هرچند در تمام روزهایی که باشگاه اسیر حواشی مربوط به جدایی برانکو بود، کاپیتان در خارج از زمین هم به دنبال سامان دادن به بازیکنان و مانع جدایی آنها بود. با این حال این شایعات هیچ گاه پایان نیافت و بحث به پرسش مستقیم از کالدرون نیز کشید که در دو مرحله سرمربی آرژانتینی پرسپولیس نیز در خصوص جدایی و بحث کاپیتانی‌اش مجبور به پاسخگویی شد.

بازوبند از کاپیتان گرفته می‌شود؟

آخرین بحث در خصوص این بازیکن به گرفتن بازوبند مربوط می‌شود. از روز گذشته موج جدید شایعات اینبار بازوبند کاپیتانی سیدجلال حسینی را نشانه گرفته است. طرح شایعاتی مبنی بر اینکه کالدرون به او اعتقاد ندارد و فصل جدید را با نیمکت نشینی و دوری از ترکیب دنبال خواهد کرد باعث بروز شایعاتی مبنی بر از دست دادن بازوبند کاپیتانی برای بازیکنی شده که طی همین روزها و با شکل گرفتن این شایعات مشخص شده که خط قرمز هواداران پرسپولیس محسوب می‌شود.

کالدرون اما روز گذشته و در جریان گفتگویش با خبرنگاران نیز این مساله که بازوبند کاپیتانی از سیدجلال گرفته خواهد شد پاسخ داد و آن را رد کرد. سیدجلال که همواره از وجود نیروی برای به حاشیه راندن تیمش صحبت می‌کرد و این مساله کلیدواژه تمامی گفتگوهای چند ماه اخیر او محسوب می‌شد، اینبار سیبل تمام حواشی و شایعات تیمش شده است. از قرار گرفتن در لیست مازاد تا گرفتن بازوبند کاپیتانی و درگیری و مشکل با مدیران باشگاه و سرپرست تیم تا نظر دادن درباره قرارداد بازیکنان و لیست مازاد. موضوعی که باعث شده تا چالش بزرگی را در 37 سالگی پشت سر بگذارد و دغدغه ذهنی بزرگی برایش شکل دهد.

کاپیتان به دنبال تداوم افتخار

سیدجلال حسینی با 119 بازی ملی و دستیابی به هفت عنوان قهرمانی در لیگ برتر ایران، یک نائب قهرمانی، یک قهرمانی در جام حذفی و دو نائب قهرمانی و سه قهرمانی سوپرکاپ را در کارنامه دارد، فصل پایانی دوران بازیگری به عجیب‌ترین شکل در حال پیش‌روی است و مدافع سرسخت فوتبال ایران اینبار مورد حمله ویرانگر قرار گرفته و باید دید اینبار قادر خواهد بود از عنوان صخره و بدمن خود برابر این حملات محافظت کند یا خیر. او برای اینکه پایانی خوش را در دوران بازیگری‌اش با دستیابی به عناوین قهرمانی غیرقابل دسترس شکل دهد، انگیزه فراوانی دارد و باید دید قادر به سرانجام رساندن آن خواهد بود یا خیر.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/05/14
بلال خودش به همه حمله میکنه ازبس که هوچیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
هوچی فرزادتونه بی تربیتی نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
کیسه کشو ادب؟ خخخخخخ
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
علی دائی بزرگمرد فوتبال ایران در سن سی وهشت سالگی با فشار هواداران پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کرد و خط قرمز پرسپولیسی ها نام باشگاهه نه فرد و شخصر
پس سید هم دیگه دورانش تموم شده وباید کفشهاش رو آویزون ڪنه
بای یای سید بلال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
تا کور بشه هر کی بدخواهشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
علی جان بهتره نظرت رو برای خودت نگه داری،علی دایی داشت گند میزد اما کسی بهتر از سیدجلال نیس تو دفاع
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/05/14
سیدانشالله امسال هم جام روبالای سرمیبره به کوری چشم همه بد خواهان پرسپولیس
پاسخ ها
حمیرا نفسش شجاع سیامک علیرضا علی تمام خطم کلام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
به امید خدا
حمیرا نفسش شجاع سیامک علیرضا علی تمام خطم کلام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
به امید خدا
United States
12:36 - 1398/05/14
چه مطالب مزخرفی چاب میکنید
جواب خودت از دل نوشته ات متوجه میشی که اخبار مزیف چاب میکنید
Germany
14:08 - 1398/05/14
در سن ۳۸ ساله گی توان دویدن ندارد مکتب عبده اگر دوپینگ نکند نمی توند راه برود لنگ شده خانه سالمندان
پاسخ ها
یک لنگی بی افتخارم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
آره داش مکتب دوپینگی ها
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1398/05/14
سید بلال خدا کنه بمونه هم به قیافش بخندیم هم به سوتی دادنش پیرمرد کچل
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
خیلی بی ادبی انسان باش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
برو گم شو کیسه کش کثیف ؟کثیف ؟کثیف؟ بی لیاقت گم شو کیسه
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
جام هایی که بالای سر برده خیلی جرتون داده ببخشید باعث خنده تون شده!!!!
حمیرا نفسش شجاع سیامک علیرضا علی تمام خطم کلام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۴
خجالت بکش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج