پادشاه آینده بریتانیا در «جیمز باند»
۸۹۳۲۴۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
۴۲۳۶
چارلز شاهزاده ولز وارث تاج و تخت پادشاهی بریتانیا برای حضور در نقش کوتاهی در قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری صبا: چارلز شاهزاده ولز وارث تاج و تخت پادشاهی بریتانیا برای حضور در نقش کوتاهی در قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» در نظر گرفته شده است.

پادشاه آینده بریتانیا در «جیمز باند»

به نقل از ایندیپندنت، بنا بر گزارش های رسیده چارلز شاهزاده ولز پادشاه آینده بریتانیا پیشنهاد حضور در «باند ۲۵» را دریافت کرده است.

تصور می شود این ایده بعد از دیدار وارث تاج و تخت بریتانیا از استودیوی پاینوود جایی که محل فیلمبرداری فیلم «باند ۲۵»است، شکل گرفته است.

البته اگر این حضور کوتاه محقق شود، شاهزاده چارلز اولین عضو خانواده سلطنتی نیست که در کنار جیمز باند ظاهر می شود. در سال ۲۰۱۲ ملکه الیزابت نیز دنیل کریگ مامور ۰۰۷ را در کلیپ کوتاهی که برای افتتاحیه مسابقات المپیک لندن ساخته شده بود، همراهی می کرد.

بنا به گفته یک منبع آگاه به روزنامه سان ان ساندی، پس از خوشایند بودن حضور ملکه در کنار دنیل کریگ گمان می شود چالز حتی بتواند بهتر از ملکه نیز در کنار مامور ۰۰۷ ظاهر شود. چالز مظهر همه چیز بریتانیاست، برای یک نقش کوتاه کامل و بی نقص است و طرفداران جیمز باند در سراسر دنیا نیز عاشقش می شوند.

همین منبع اعلام کرد اگر چارلز این پیشنهاد را رد کند تهیه کننده های «جیمز باند» دست‌بردار نخواهند بود و احتمالا از پرنس ویلیام و پرنس هری پسران پرنسس دایانا و شاهزاده چارلز استفاده خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج