احسان حدادی: سیاه شدنم به‌خاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!
۸۹۳۳۴۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
۵۲۳۴ 
وزیر ورزش و جوانان در دیدار با احسان حدادی، خطاب به او گفت که از گرفتن مدال توسط او در المپیک اطمینان دارد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر ورزش و جوانان در دیدار با احسان حدادی، خطاب به او گفت که از گرفتن مدال توسط او در المپیک اطمینان دارد.

وزیر ورزش و همراهانش پس از بازدید از تمرینات تیم ملی کاراته و در راه حضور در تمرینات تیم ملی تکواندو، سری هم به احسان حدادی زدند که تمرینات بدنسازی خود را در آکادمی المپیک پیگیری می‌کرد.

احسان حدادی: سیاه شدنم به‌خاطر تمرین زیر آفتاب است نه سولاریوم!

حدادی در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و تشکر از وزیر ورزش گفت: قول می‌دهم در مسابقات جهانی بهترین نتیجه را بگیرم و سپس در سن ۳۵ سالگی برای مدال المپیک تلاش کنم.

وی افزود: امسال ۶۷ متر انداختم و قول می‌دهم هر کسی در المپیک ۶۸ و نیم بیاندازد طلا می‌گیرد. قول می‌دهم بهترین نتیجه را در جهانی و المپیک بگیرم. اگر ذهنم آرام باشد و دغدغه‌هایی مثل گرفتن ویزا و سایر مسائل جانبی نداشته باشم. دوستان می‌گویند ما طلای المپیک داریم اما تو نایب هستی. هر طور شده باید طلای المپیک بگیرم.

وزیر ورزش خطاب به او گفت: با این انگیزه‌ای که از شما می‌بینم، مطمئنم بهترین نتیجه را در المپیک می‌گیرید. مدالت که قطعی است و این امید را داریم که حتی به مدال طلا برسید.

وی سپس به شوخی خطاب به حدادی گفت: دوربین‌ها و خبرنگاران هم اینجا حضور دارند و صحبت های تو را ثبت می‌کنند.

حدادی نیز به شوخی گفت: آقای دکتر سخت تمرین می‌کنم. اگر می‌بینید سیاه شده ام بخاطر سولاریوم نیست بلکه بخاطر تمرین زیر آفتاب است!

در پایان این دیدار صمیمی وزیر ورزش، رییس کمیته المپیک و همراهان با احسان حدادی عکس یادگاری انداختند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج