بازسازی فیلم کلاسیک دیوید بویی
۸۹۳۵۳۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
۳۲۴۰
شبکه سی‌بی‌اس یک سریال تلویزیونی براساس فیلم علمی تخیلی «مردی که به زمین سقوط کرد» با بازی دیوید بویی خواننده سرشناس بریتانیایی می سازد.

خبرگزاری صبا: شبکه سی‌بی‌اس یک سریال تلویزیونی براساس فیلم علمی تخیلی «مردی که به زمین سقوط کرد» با بازی دیوید بویی خواننده سرشناس بریتانیایی می سازد.

بازسازی فیلم کلاسیک دیوید بویی

به نقل از دیجیتال اسپای، فیلم علمی تخیلی «مردی که به زمین سقوط کرد» با بازی دیوید بویی خواننده سرشناس بریتانیایی که نیکلاس روگ فیلمساز فقید سینما آن را بر اساس رمان سال ۱۹۶۳ والتر ترویس ساخته بود توسط شبکه سی‌بی‌اس به یک سریال تلویزیونی تبدیل می شود.

دیوید بویی خواننده نامدار در فیلم «مردی که به زمین سقوط کرد» نقش به یادماندنی توماس جروم نیوتن یک بیگانه را که برای گرفتن آب از سیاره ای دوردست به زمین آمده است، بازی می کرد.

الکس کورتزمن که پیش از این کارهای «پیشتازان فضا» و «تبدیل شوندگان» را نوشته به همراه جنی لومت دختر سیدنی لومت نویسنده فیلم «ریچل ازدواج می کند» به عنوان نویسندگان و مدیران تولید سریال انتخاب شده اند.

الکس کورتزمن همچنین قرار است کارگردانی این سریال را نیز برعهده بگیرد.

در چند مدت اخیر کورتزمن و لومت درباره چگونگی شکل گیری داستان سریال با هم به بحث و گفتگو نشسته اند. گفته می شود آنها قرار است داستان را از آنجا که در نسخه سینمایی سال ۱۹۷۶ رها شده بود، ادامه دهند.

کورتزمن در این باره می گوید: برخی سرنخ های این سریال هم به قصه و هم به فیلم مرتبط است اگر نه فیلم را دیده اید و نه کتاب را خوانده اید شما یک تجربه منحصر به فرد و یکتا را پیش رو خواهید داشت اگر هم آنها را دیده و خوانده اید از درک بهتر این سریال بهره مند می شوید.

لومت هم درباره ساخت این سریال می گوید: ما عاشق صحنه های احساسی کتاب و همچنین عاشق مناظر بصری فیلم هستیم.

با وجود اعلام نام نویسندگان، اسامی گروه بازیگران این سریال هنوز اعلام نشده است. تاریخ انتشار سریال نیز هنوز نامشخص است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج