۵ انتقال پرسود لیگ جزیره
۸۹۳۶۸۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
۵۰۱۱ 
5 انتقال برتر لیگ جزیره که بیشترین سود را سهم باشگاه‌های خود کرده‌اند به تصویر کشیده شده است.

خبرگزاری فارس: 5 انتقال لیگ برتر انگلیس که بیشترین سود را برای تیم‌های قبلی خود به همراه داشته‌اند به تصویر کشیده شده است.

بر این اساس فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بیشترین سود را در میان بازیکنانی که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس داشته‌اند برای باشگاه‌ خود به همراه داشته است.

وی که در زمان حضور در لیورپول با 14 میلیون یورو به جمع قرمزپوشان اضافه شده بود در نهایت با 145 میلیون یورو به بارسا فروخته شد تا عملا بیشترین سود را برای لیورپول به همراه داشته باشد.

در رده دوم گرت بیل قرار دارد. این ستاره ولزی که تاتنهام برای وی 14.7 میلیون یورو هزینه کرده بود در نهایت با مبلغ هنگفت 101 میلیون یورو فروخته شدتا دومین انتقال پرسود جزیره باشد.

مکان سوم هم به کریس رونالدو اختصاص داده شده است. منچستر یونایتد این فوق ستاره را با قیمت 19 میلیون یورو جذب کرد اما در نهایت با رقم هنگفت 94 میلیون یورو به رئال پیوست تا منچستر یونایتد سود بالایی را از فروش این بازیکن بدست آورد.

جایگاه چهارم اختصاص به هری مگوایر بازیکن انگلیسی دارد که روز گذشته رسما از لستر سیتی راهی منچستر یونایتد شد. وی که با قیمت 13.7 میلیون یورو در جمع روباه‌ها قرار گرفته بود در نهایت با 87 میلیون یورو به جمع شیاطین سرخ اضافه شد.

در نهایت ویرجیل فان دایک مدافع هلندی رده پنجم را در اختیار دارد. وی با مبلغ 15.7 میلیون یورو به عضویت تیم ساوتهپمتون در آمده بود و در نهایت با 84.65 میلیون یورو به لیورپول پیوست.

۵ انتقال پرسود لیگ جزیره

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج