کعبی: سبک اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است
۸۹۴۰۴۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
۲۶۵۸
عقیل کعبی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در شروع لیگ بازی سختی داریم، ولی امیدوارم در گام اول فولاد خوزستان را شکست بدهیم.

خبرگزاری میزان: عقیل کعبی با اشاره به روند آماده‌سازی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما کمی دیر استارت زدیم و تعویق مسابقات لیگ برتر تا حدودی به سود صنعت نفت شد. در تهران سه بازی دوستانه انجام دادیم که این بازی‌ها به هماهنگی بیشتر بازیکنان کمک کرد و کادر فنی توانست تاکتیک‌های موردنظرش را پیاده کند. تا شروع لیگ احتمالاً چند بازی دوستانه دیگر هم انجام خواهیم داد و امیدوارم با شرایطی مناسب وارد مسابقات شویم.

وی با اشاره به حضور دراگان اسکوچیچ در صنعت نفت آبادان و کار کردن با این مربی خاطر نشان کرد: اسکوچیچ مربی باتجربه‌ای است و نکته مثبت این است که تجربه کار کردن در فوتبال ایران را هم دارد. ما در فصل گذشته کار کردن با سرجیو را هم تجربه کردیم که مربی سطح بالایی بود، ولی سبک کار اسکوچیچ با سرجیو متفاوت است. ما تیم خوبی داریم و تمام هدف‌مان این است که بهترین نتایج ممکن را گرفته و باعث خوشحالی مردم آبادان و هواداران صنعت نفت شویم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد قرعه‌ نفتی‌ها در فصل جدید لیگ برتر چیست، اظهار داشت: قرعه تیم ما بد نیست، ولی به‌هرحال باید با تمام تیم‌ها بازی کنیم. ما در هفته اول با فولاد خوزستان در اهواز روبه‌رو می‌شویم که بازی سختی است، ولی امیدوارم لیگ را با شکست دادن این تیم شروع کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج