دادستان کل: خط قرمزی در برخورد با افراد نداریم
۸۹۴۲۳۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
۴۳۵۰
دادستان کل کشور با بیان اینکه خط قرمزی در برخورد با افراد نداریم خاطرنشان کرد: فعالیت های اطلاعاتی و امنیتی در این رابطه شدت گرفته و هر کسی که دخیل باشد برخورد می شود، البته نسبت به فساد و مقابله با آن حساس و به همان اندازه نیز به نسبت به آبروی اشخاص حساسیم.

خبرگزاری ایرنا: دادستان کل کشور عنوان کرد: دشمن به دنبال این است که مقاومت ما را از بین ببرد و به تار و پود اجتماعی و اقتصادی مان ضربه بزند.

حجت الاسلام محمد جواد منتظری در بیستمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاههای کشور در محل دانشگاه خوارزمی کرج با بیان اینکه مقاومت هوشمندانه لازمه عقلانیت انقلابی است افزود: امروز خود دشمنان ما بیان می کنند آن چیزی که کشور و منطقه ما در برابر استبداد نگه داشته مقاومت است .

دادستان کل کشور اظهار داشت: دشمن در تلاش است تا در عرصه های مختلف به زنان و مردان ما با شیوه های مختلف شبیخون بزند و سرمایه گذاری می کنند و باید مراقب بود.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه اعلام می شود که پرونده سند 2030 بسته شده اما آثار و جای پای این سند را در بخش های مختلف می بینیم.

دادستان کل کشور افزود: سندی را به نام 2030 درست کردند، رهبری به شدت با آن مخالفت خود را اعلام و آقایان علی القاعده بیان کردند که کار این سند تمام شده است.

وی با بیان اینکه در جلسات متعدد برخی از نمونه های سند بیان می شود، ادامه داد اینکه فیفا اعلام می کند که اگر ورزش ایران بانوان را به ورزشگاه ها راه ندهند، این کشور را از حضور در بازی های بین المللی محروم می کنیم، فیفا چکار دارد؟

منتظری گفت: اینکه در کشوری 50 تا 100 و یا هزار تا تماشاگر برای فوتبال می روند باید تعدادی از این افراد را بانوان تشکیل دهند فیفا چکار دارد؟ اینکه گیر داده اند باید در ورزشگاه های ایران زنان حضور داشته باشند آیا دلشان برای زنان ما سوخته، برای سالن های ورزشی و یا اینکه بانوان ما از فیوضات عالیه تماشای فوتبال محروم نباشد این مسایل را ساده نگیرید.

وی ادامه داد: در نمایشگاه کتاب امسال نیز عده ای فضای آلوده ای بوجود آورده بودند و کتاب و جزوه هایی وجود داشت که سعی می کردند به خورد جوانان ما بدهند.

به فضای مجازی اعتماد نکنید

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دانشجویان باید مطالبه گر باشند اظهار داشت: به فضای مجازی اعتماد نکنید، فضای مجازی به شدت آلوده است؛ اگر به دنبال تصمیم گیری در خصوص موضوعی هستید در انجمن های خودتان بنشیند، بحث کنید و اخبار را از منابع صحیح به دست بیاورید و در صورتی که دیدید یک حرکتی غیرعادلانه است در آن صورت مطالبه گری کنید.

خط قرمزی در برخورد با افراد نداریم

منتظری در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان مبنی بر پرونده معاون اجرایی سابق قوه قضاییه گفت: در خصوص پرونده فردی که نام بردید، کلیات داد و ستدها را می دانستیم و از زمانی که یک سری علایم و نشانه های مشخص تری به دست آوردیم از دوره قبل بررسی ها شروع شد.

وی افزود: به این دلیل تدریجی بود چرا که برخی افراد به نحوی حرکت می کردند که از خودشان جای پایی بر جای نگذارند که یکی از مشکلات ما در برخورد با فساد همین است که به زحمت می توان محقق شدن جرم را محرز کرد.

دادستان کل کشور با بیان اینکه خط قرمزی در برخورد با افراد نداریم خاطرنشان کرد: فعالیت های اطلاعاتی و امنیتی در این رابطه شدت گرفته و هر کسی که دخیل باشد برخورد می شود، البته نسبت به فساد و مقابله با آن حساس و به همان اندازه نیز به نسبت به آبروی اشخاص حساسیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج