مسی ژاپنی از رئال خواهد رفت
۸۹۴۴۳۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
۸۸۰۵ 
تاکه فوسا کوبو ستاره ژاپنی 18 ساله رئال به صورت قرضی از این باشگاه به رئال وایادولید خواهد رفت.

ورزش سه: تاکه فوسا کوبو ستاره ژاپنی 18 ساله رئال به صورت قرضی از این باشگاه به رئال وایادولید خواهد رفت.

کوبو چندی پیش از اف سی توکیو به رئال پیوست در حالی که از بارسلونا یعنی تیم سابقش هم پیشنهاد داشت. او با رئال راهی تور آمریکا شد و در چند بازی نیز به میدان رفت و خوش درخشید ولی زیدان از ابتدا گفته بود که کوبو متعلق به تیم دوم رئال است و جایی در تیم اول نخواهد داشت.

مسی ژاپنی از رئال خواهد رفت

کوبو به قدری در بازی های پیش فصل رئال خوب بازی کرده بود که رسانه های اسپانیایی معتقد بودند او قطعا شایستگی حضور در تیم اول را دارد ولی زیدان موضع خود را تغییر نداد. کوبو روز گذشته از فهرست رئال برای بازی با سالزبورگ خارج شد تا ثابت شود جایی در برنامه های زیدان ندارد.

در حالی که همه چیز حکایت از حضور کوبو در تیم دوم رئال داشت، شب گذشته جوزپ پدررول کارشناس مشهور اسپانیایی و مجری برنامه ال چیرینگیتو ادعا کرد که رئال برای انتقال قرضی کوبو به وایادولید موافقت کرده است. ادعایی که به تایید مارکا و آاس نیز رسید.

در واقع رونالدوی برزیلی که مالک وایادولید است، اصرار داشت تا کوبو را یک ساله قرضی به خدمت بگیرد و گویا در نهایت توانسته به خواسته خود برسد. به این ترتیب کوبو می تواند در لالیگا به فوتبالش ادامه دهد و این فرصت را دارد تا با درخشش در وایادولید ارزش هایش را به زیدان اثبات کند.