آزادی پس از ۱۵ سال برای قتل مرد شیطان‌صفت
۸۹۴۵۰۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۳
۱۹۷۸۶ 
یک زن قربانی قاچاق جنسی که به دلیل ارتکاب قتل در نوجوانی به حبس ابد محکوم شده بود، با حمایت دو خواننده روز چهارشنبه از زندان تنسی آمریکا آزاد شد.

یورو نیوز: یک زن قربانی قاچاق جنسی که به دلیل ارتکاب قتل در نوجوانی به حبس ابد محکوم شده بود، با حمایت دو خواننده روز چهارشنبه از زندان تنسی آمریکا آزاد شد.

سینتویا براون که اکنون ۳۱ سال دارد، در نوجوانی از خانه فرار کرده و در راه سَرا (مُتِل) با یک قاچاقچی زندگی می‌کرد. این قاچاقچی او را به ازای دریافت پول برای سوء‌استفاده جنسی در اختیار دیگران می‌گذاشت.

آزادی پس از حبس ۱۵ ساله برای قتل مرد شیطان‌صفت
سینتویا براون زمانی که تنها شانزده سال داشت با شلیک گلوله جانی آلن، مرد ۴۳ ساله‌ای را که به کار املاک و مستغلات مشغول بود و در ازای پرداخت پول قصد برقراری ارتباط جنسی با او را داشت، کشت. با ارتکاب این قتل، سینتویا دستگیر، محاکمه و به حبس ابد محکوم شد.

سینتویا مدت ۱۵ سال را در زندان گذراند تا اینکه امسال ستارگان مشهور در برنامه‌های واقع‌نما، و یکی از خوانندگان به نام این کشور، پیگیری پرونده او را برعهده گرفتند و درنهایت توانستند امکان آزادی مشروط او را فراهم کنند.

به این ترتیب سینتویا براون می‌تواند آزاد باشد؛ با این شرط که به مدت ۱۰ سال تحت نظارت باشد، در جلسات مشاوره شرکت کند و شغلی داشته باشد.

آندریا پاول، از مسئولین موسسه Karana Rising که موسسه‌ای غیرانتفاعی برای کمک به قربانیان قاچاق جنسی است، می‌گوید: «با بازماندگان قاچاق انسان مانند سینتویا براون باید به عنوان قربانیانی برخورد شود که نیاز به کمک دارند. اما به جای آن، بسیاری از قربانیان قاچاق در سراسر این کشور نه تنها کمکی دریافت نمی‌کنند بلکه بار‌ها دستگیر می‌شوند. آن‌ها سزاوار عدالت و مهربانی هستند.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1398/05/18
اونا یا زندونیاشون بعد از آزادی چه میکنن و ما چه میکنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
اگر توی ایران اگر کسی برای دفاع از عفتش کسی دیگه رو بکشه اصلا زندان نمیره
Singapore
11:27 - 1398/05/18
درود برانسانهای آزاده اگر آزادش کردند کاری هم برایش جور کردند که مجبور کار خلاف نشود برای زندگی کردن
Iran, Islamic Republic of
06:33 - 1398/05/26
ایران بوداعدام!؟درحالیکه درکشورهای پیش رفته قانون اگردفاع ازخودتشخیص بده یه روز هم بازداشت نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج