ناپولی و موناکو از خرید هافبک میلان انصراف دادند
۸۹۵۲۷۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
۴۱۱۷ 
دو مشتری اصلی هافبک پرتغالی تیم میلان از خرید او صرف‌نظر کرده‌اند و میلان حالا به دنبال یک مشتری دیگر برای اوست.

خبرگزاری تسنیم: باشگاه میلان همچنان در گوشه‌و‌کنار بازار تابستانی به دنبال یک مشتری برای آندره سیلوا می‌گردد. پیش از این روسونری امیدوار بود که ابراز تمایل دو باشگاه موناکو و ناپولی به خرید این هافبک پرتغالی جدی باشد اما ظاهراً اینگونه نبوده و هر دو تیمی که گفته می‌شد مشتری سیلوا هستند از خرید او منصرف شده‌‌اند.

سیلوا در پایان فصل گذشته به حضور قرضی‌اش در سویا پایان داد و به میلان برگشت. موناکو تا آستانه عقد قرارداد با سیلوا پیش رفت و او حتی در تست پزشکی این باشگاه هم پیش رفت اما بروز برخی اختلافات میان طرفین بر سر جزئیات قرارداد سبب شد که در نهایت این جابجایی در آخرین دقیقه منتفی شود.

با توجه به خروج قریب‌الوقوع رادامل فالکائو از موناکو برای پیوستن به گالاتاسرای، قرمزوسفیدپوشان لوشامپیونه هنوز به دنبال یک مهره هجومی جدید هستند و اکنون طبق نوشته رسانه‌های اسپانیایی هدف جدید این باشگاه ویسام بن‌یدر از سویا است.

در همین حال شبکه رای اسپورت ایتالیا مدعی شده که میلان حتی به ناپولی پیشنهاد داد که سیلوا را با بند خرید قطعی، قرض بگیرد اما کارلو آنچلوتی سرمربی آبی‌پوشان شهر ناپل او را متناسب با سبک بازی تیمش نمی‌داند. اکنون ژرژ مندز، مدیربرنامه‌های سیلوا مأمور شده که برای او یک مشتری پیدا کند که حاضر شود برای خریدنش 40 میلیون یورو بپردازد. ولورهمپتون آخرین مشتری سیلوا بود که این تیم هم نتوانست قبل از پایان بازار نقل و انتقالات فوتبال انگلیس با میلان به توافق برسد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج