جریمه نقدی سنگین پرسپولیس
۸۹۵۴۲۷
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳
۱۰۲۰۸
کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال تعدادی از آرای پرونده های موجود در این کمیته را صادر کرد که براساس یکی از این احکام، سرخپوشان پایتخت به پرداخت جریمه نقدی یک میلیارد ریالی محکوم شدند.

خبرگزاری ایرنا: کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال تعدادی از آرای پرونده های موجود در این کمیته را صادر کرد که براساس یکی از این احکام، سرخپوشان پایتخت به پرداخت جریمه نقدی یک میلیارد ریالی محکوم شدند.

کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال درخصوص شکایت باشگاه ملوان بندرانزلی از باشگاه پرسپولیس، پس از بررسی پرونده اعلام کرد: باشگاه پرسپولیس در مجموع به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال بابت چهار سال حق آموزش صادق محرمی به انضمام هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شده است.

همچنین خواسته خواهان درخصوص دریافت حق آموزش برای فصل ۹۴-۹۳ تا ۹۵-۹۴ با توجه به اینکه بازیکن در این زمان مشغول انجام خدمت مقدس سربازی بوده رد می شود.

با توجه به واریز علی الحساب مبلغ ۵ میلیون ریال به حساب فدراسیون، خواهان مکلف به پرداخت ۱۵ میلیون ریال بابت الباقی هزینه دادرسی پیش از اجرای رای در حق فدراسیون است.

براین اساس در پرونده شکایت امیر ملک نیا از باشگاه نفت و گاز گچساران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۰ میلیون ریال بابت مانده مبلغ پرداخت نشده در حق خواهان محکوم شد. همچنین هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن کمیته با تکلیفی مواجه نیست. ( این رای قطعی است)

با توجه به شکایت باقر هاشمی از باشگاه استقلال خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۰ میلیون ریال هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوای خواهان را نسبت به مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی داند.

در پی شکایت هادی طباطبایی از باشگاه داماش گیلان، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۲۶ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

با توجه به شکایت علیرضا حیدری از باشگاه پدیده، این باشگاه مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته به انضمام ۱۲ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت رمضان نوری زاده از باشگاه تراکتورسازی تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۶۸۴ میلیون و ۶۳۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۱۳ میلیون و ۶۹۲ هزار و ۶۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/05/20
باید بیشتر جریمه میکردند
پاسخ ها
بارانا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
ساکت شو نگبتزده
بارانا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
خودم میکشمت خفه شو
بارانا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
راست گفتی هر چی باشه پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
21:55 - 1398/05/20
خخخ لنگیا حال کنین
United Arab Emirates
22:02 - 1398/05/20
باز شروع شد جریمه های میلیاردی برای پرسپولیس جریمه های دوزاری برای خالی نبودن عریضه برای تراکتور و بقیه که هیچوقت نمیدن شله زرد و کیسه هم که اصلا شامل جریمه و محرومیت نمیشن استغفرالله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
خدایی کل حکماتونو یه سبه به حالت تعلیق در اوردن شما لنگیا چ رویی دارین مرگ بر تیم حکومتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
شما کیسه کشا چه رویی دارید تازه دو قورت و نیم تونم باقیه کی گند بدهی های کیسه بالا بیاد خدا می دونه
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/05/20
ماشالله همه سازمان ها و ارگان ها کاسب شده اند راه پول در اوردند حق رشد حق دادرسی حق نفس کشیدن حق راه رفتن
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1398/05/20
دور روز بگذره تعلیقی می شه وبعد ماستمالی!؟
حسن زاده وقاضی شارع در خدمتگذاری حاضر است!؟
در این فوتبال مهندسی شده راباید گل گرفت.
این دولت تو همه زمینه ها گند زده اینم روش!
Iran, Islamic Republic of
12:09 - 1398/05/21
اینم فردا ماست مالی میکنن میره مگه همه حکمارو ماست مالی نکردن
جالبه همه حکما تعلیق شد جز یزدانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
حساب مردم شریف آذربایجان و اصفهان و هواداران فهیم استقلال جدا و همه شما عزیزان من در این مرز و بوم هستید ولی اینبرای آندسته متعصب کج خیال( کیسه کش های سنگ پا قزوین .شله زردهای مافیایی. ترتریهای نژاد پرست وطن فروش .لطفا خفه)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج