سه بازی مهم لیورپول بدون حضور آلیسون
۸۹۵۸۸۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
۲۲۴۳ 
مصدومیت آلیسون، دروازه‌بان لیورپول که چندین هفته به طول خواهد انجامید این تیم را نگران کرده به خصوص به این علت که او در این مدت در چند بازی بزرگ غایب خواهد بود.

ورزش سه: پیروزی 4-1 لیورپول مقابل نوریچ در اولین دیدار فصل جدید لیگ برتر برای این تیم به یک پیروزی ناراحت‌کننده تبدیل شد چرا که قرمزها در این بازی آلیسون، دروازه‌بان اول خود را به دلیل مصدومیت از ناحیه ساق پا از دست دادند و بعد از بازی اعلام شد او ممکن است تا هشت هفته از میادین دور باشد.

آلیسون در حالیکه تنها 38 دقیقه از بازی گذشته بود مصدوم شد و با برانکارد از زمین بیرون برده شد تا لیورپول در نگرانی عمیق فرو برود. آلیسون فصل گذشته یکی از مهره‌های مهم موفقیت‌های لیورپول در لیگ قهرمانان و لیگ برتر بود.

یورگن کلوپ اعلام کرد آلیسون چند هفته‌ای از میادین دور خواهد بود اما رسانه‌های انگلیسی در ادامه اعلام کردند که سنگربان برزیلی بین شش تا هشت هفته قادر به همراهی لیورپولی‌ها نخواهد بود. اینکه لیورپول به سرعت دست به جذب دروازه‌بانی کهنه‌کار به نام اندی لونرگان با قراردادی یک ساله زده نشان می‌دهد غیبت آلیسون احتمالا به این زودی‌ها به پایان نخواهد رسید.

با این تفاصیل به نظر می‌رسد آلیسون در مدت غیبت خود از میادین چند بازی بزرگ برای لیورپول را از دست خواهد داد. بازی‌هایی که برای شروع پرقدرت فصل برای شاگردان کلوپ اهمیتی کلیدی خواهد داشت.

علاوه بر سوپرجام اروپا در استانبول مقابل چلسی که آلیسون بنا بر اعلام کلوپ در آن غایب خواهد بود، بازی خانگی مقابل آرسنال و بازی بیرون از خانه مقابل چلسی سه بازی بسیار مهمی هستند که لیورپول باید بدون آلیسون در آنها به میدان برود. لیورپول روز 24 اگوست باید در آنفیلد میزبان آرسنال باشد و در تاریخ 14 سپتامبر به لندن رفته و با چلسی دیدار کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج